Zamknij

Sanatorium miłości: Iwona i Gerard są parą? Tak tłumaczy się Iwona

Sylwia Wamej
19.02.2020 16:15
Iwona Mazurkiewicz
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" są parą? Iwona w wywiadzie dla Pomponik.pl zdradziła, jaka jest ich relacja.

Sanatorium miłości: Iwona i Gerard są parą?  Tak tłumaczy się Iwona

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" są razem? Iwona Mazurkiewicz pozowała z Gerardem na premierze filmu "Zenek". Pojawienie się ich razem na filmowej premierze wywołało niemałe poruszenie. W rozmowie z serwisem Pomponik.pl Iwona zdradziła, jakie ma relacje z Gerardem.

"Zdjęcia zostały zrobione przez przypadek. Wchodziliśmy na ściankę po kolei i w pewnym momencie ktoś poprosił, abyśmy się zatrzymali z Gerardem. Kamery uchwyciły, co chciały, czyli nas razem. Czytałam różne plotki na ten temat, jednak zostawmy to jeszcze w tajemnicy. Oglądajcie program i w pewnym momencie otrzymacie odpowiedź na wszystkie pytania" - zdradziła w rozmowie z Pomponikiem Iwona Mazurkiewicz.

Iwona podkreśla, że Gerard jest jednym z uczestników, z którym ma świetny kontakt. Nie zaprzecza, że z tej przyjaźni może urodzić się coś więcej.

"Nie ukrywam, że wytypowałam trzech mężczyzn, którzy wpadli mi w oko. Był to Waldek, Wojtek i Gerard. Później obstawałam tylko przy Wojtku i Gerardzie. Myślę, że Gerard ma niepowtarzalny urok osobisty i jest bardzo opiekuńczy. Chociaż Wojtek też jest sympatyczny. Obydwu mogę nazwać spokojnie przyjaciółmi. A czy na bazie tej przyjaźni zbuduje się miłość, to czekajcie cierpliwie. Zostawiamy temat otwarty" - dodaje tajemniczo Iwona.

Sanatorium miłości: Iwona Mazurkiewicz wiele przeszła w swoim życiu

Iwona Mazurkiewicz to uczestniczka "Sanatorium miłości", która wiele przeszła w swoim życiu. Mazurkiewicz straciła dwóch mężów.

"Śmierć mojego drugiego męża była czymś tak okrutnym, że trudno było mi sobie poradzić. Jest tęsknota, ból, ale mam piękne wspomnienia - mówiła w programie. Po tym, jak mój mąż odszedł, modliłam się o śmierć. Nie potrafiłam sobie poradzić tu na ziemi, chciałabym być z nim" - mówiła w programie. Później wykryto u niej chorobę - guza trzustki. Lekarze musieli wyciąć kawałek trzustki i żołądka i całą śledzionę. Mimo wielu trudów życia Iwona jest jedną z najbardziej pozytywnych uczestniczek "Sanatorium miłości".

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW