Zamknij

Sanatorium miłości: Iwona i Gerard są parą. Potwierdzili związek w programie TVP

Sylwia Wamej
06.04.2020 13:30
Sanatorium miłości
fot. Instagram.com/ Sanatorium miłości

Iwona i Gerard, uczestnicy 2. edycji "Sanatorium miłości" są parą. Seniorzy potwierdzili swoją relację, występując wspólnie w programie TVP "Rozmowy w czasach zarazy".

Sanatorium miłości: Iwona i Gerard są parą. Potwierdzili to, pojawiając się w programie TVP

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" są parą. Uczestnicy popularnego programu TVP potwierdzili swoją relację w programie TVP "Rozmowy w czasach zarazy" pojawiając się wspólnie i opowiadając, jak sobie radzą w czasach domowej kwarantanny.

Jak się okazuje, Iwona przeprowadziła się do swojego ukochanego na Śląsk do Zabrza. Teraz seniorzy mają znacznie więcej czasu na to, żeby lepiej się poznać. Iwona bardzo dba też o zdrowie i kondycję Gerarda, który wkrótce skończy 80 lat.

"Nie żałuję przeprowadzki, bo teraz możemy się lepiej poznać. Codziennie zaczynamy dzień od porannej rozgrzewki i soku z jarmużu i jabłek, jemy zupy kremy i unikamy słodyczy. Osobiście pilnuję, by Gerard wypijał dwie butelki wody dziennie" - powiedziała w rozmowie z "Rewią" Iwona.

Iwona i Gerard mieli się ku sobie w programie "Sanatorium miłości"

Iwona i Gerard mieli się ku sobie, już w programie. Pierwsze doniesienia o tym, że uczestnicy show TVP są parą, pojawiły się w lutym, gdy Iwona i Gerard zaprezentowali się razem na filmowej premierze. Po programie Iwona, choć mówiła, że ma kontakt z Gerardem, nie za bardzo chciała zdradzać szczegóły ich relacji.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW