Zamknij

Sanatorium miłości: Iwona i Gerard zaręczyli się. "To był ich wieczór"

12.07.2021 12:47
Sanatorium miłości
fot. Polska Press/ East News

Iwona i Gerard to para, która znalazła miłość w programie "Sanatorium miłości". Zakochani spotykają się ze sobą już od jakiegoś czasu, a teraz ich związek wszedł na kolejny poziom. Seniorzy zaręczyli się ze sobą. Zdjęcia z uroczystości pojawiły się na Instagramie programu TVP.

Iwona i Gerard poznali się na planie "Sanatorium miłości". Między seniorami szybko zaiskrzyło i zdecydowali się kontynuować znajomość poza programem. Seniorzy zamieszkali ze sobą. Chętnie udzielają wspólnych wywiadów, dzieląc się nowinkami ze swojego życia. Para zdecydowała się też założyć konto na YouTube "Emeryci NIEemeryci", gdzie regularnie publikują filmy. Niedawno ich związek wskoczył na kolejny poziom. Gerard poprosił o rękę 63-letnią Iwonę. Zrobił to w dniu swoich 80. urodzin.

Zobacz też: Sanatorium miłości: Gerard Makosz walczy o życie. Miał objawy koronawirusa

Sanatorium miłości: Iwona i Gerard zaręczyli się

Na Instagramie "Sanatorium miłości" pojawiły się zdjęcia z uroczystości zaręczyn.

"Podwójne gratulacje. Dziś wieczorem Gerard w dniu swoich 80. urodzin oświadczył się Iwonie. Pogratulujmy im wspólnie w komentarzach" - można przeczytać na profilu "Sanatorium miłości". W kolejnym poście czytamy:

"To był ich wieczór. Pełen miłości i wzruszeń, świętowany wśród przyjaciół. Nie możemy się napatrzeć. Dziś nowa porcja zdjęć z zaręczyn Iwony i Gerarda" - brzmi opis na Instagramie "Sanatorium miłości".

Pod postami nie zabrakło gratulacji od fanów i internautów. "Kochani, samych pięknych dni", "szczęścia w zdrowiu życzę", "piękna para", "dużo miłości" - piszą internauci.

Gratulujemy!