Zamknij

Sanatorium miłośći: Iwona pojedzie z Gerardem na wakacje?

Sylwia Wamej
02.03.2020 08:43
Iwona z Sanatorium miłości
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/East News

"Sanatorium miłości" wciąż wzbudza ogromne emocje. Tym razem to Gerard zaskoczył Iwonę niecodzienną propozycją. Co jej zaoferował?

Sanatorium miłości: Gerard zaproponował Iwonie wakacje

"Sanatorium miłości" wciąż zbudza wielkie emocje. Wśród niektórych uczestników buzują wielkie emocje, inni drą ze sobą koty. Tym razem kuracjuszką odcinka została Iwona i to ona mogła zdecydować, z kim pójdzie na randkę. Dzięki wyliczance padło na Gerarda. Gerard wyraźnie był zadowolony z jej wyboru, a co więcej złożył Iwonie niecodzienną propozycję.

"Planujesz jakieś wyjazdy w najbliższym czasie"? - zaczęła rozmowę Iwona. Na co Gerard odparł:  A poleciałabyś ze mną? - usłyszała w odpowiedzi. Uczestnik zaproponował Iwonie wspólne wakacje w Egipcie. Iwona nie dała mu jednak jednoznacznej odpowiedzi. Nie powiedziała też, że nie poleci.

Sanatorium miłości: Wiesia i Stenia znów się sprzeczają?

W tym samym odcinku wiele emocji towarzyszyło Steni i Wiesi. Obie uczestniczki nie darzą się sympatią. Ostatnio sprzeczały się o Władysława. Tym razem również i o niego poszło.

"Jesteś z Władysławem  czy nie?" - pytała Wiesia. "Jestem i będę" - powiedziała Stenia. "Do końca życia?" - pytała. "Myślę, że tak. On przy mnie jest innym człowiekiem" - mówiła Stenia.

Wiesia kontynuowała jednak złośliwą rozmowę.

"A dlaczego ty tak zaciskasz pięści, jak mówisz?.  A, bo ja tak gestykuluję" - odparła kuracjuszka.

W mediach społecznościowych widzowie nie szczędzili złośliwych słów pod adresem Wiesi, pisząc, że kuracjuszka jest zbyt ostra dla swojej współlokatorki.

"Jaka ta Wieśka musi być nieszczęśliwa, że tyle w niej złośliwości" - pisali fani "Sanatorium miłości".

Zagłosuj

Oglądasz "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW