Zamknij

Sanatorium miłości: Iwona straciła dziecko. Opowiedziała o śmierci synka

Sylwia Wamej
20.01.2020 16:46
Sanatorum miłości
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Iwona, jedna z najmłodszych uczestniczek "Sanatorium miłości" podzieliła się z Martą Manowską i widzami poruszającą historią ze swojego życia. Uczestniczka programu TVP straciła synka.

"Sanatorium miłości". Iwona opowiedziała o śmierci synka

Iwona, jedna z najciekawszych, ale też najmłodszych uczestniczek "Sanatorium miłości" ma za sobą traumatyczne doświadczenia. Uczestniczka hitowego programu TVP ma za sobą śmierć męża, ale również i synka.

Jak się okazuje, pierwszy syn kobiety urodził się z wadą serca. Chłopiec jednak zmarł, gdy Iwona była w ciąży z drugim dzieckiem. Uczestniczka "Sanatorium miłości" o śmierci dziecka nie dowiedziała się jednak od razu. Iwona przez trzy miesiące leżała w szpitalu, gdyż jej ciąża była zagrożona.

Rodzina postanowiła, że będzie jak najdłużej trzymać tragiczne wieści w sekrecie przed Iwoną, żeby silny stres negatywnie nie wpłynął na jej ciążę. Bliscy o tym co się stało, powiedzieli Iwonie na dwa tygodnie przed porodem.

"Wcześniej pojawiło się coś innego. Może nie porody moich dzieci, bo one były bardzo bolesne, bo każde rodziło się z wadą serca, ale najpiękniejszym, najwspanialszym momentem, który był naprawdę bardzo emocjonalny, to było zobaczenie mojego drugiego syna Marcina bez sinicy po operacji serca. Kiedy leżałam 3 miesiące na podtrzymaniu w szpitalu, żeby zachować w ogóle tą ciążę, bo była bardzo wysoko zagrożona, nie dostałam informacji o śmieci mojego pierwszego synka, który w tym czasie zmarł. Lekarze obawiali się, że mogę stracić drugą ciążę. Ta informacja nastąpiła dopiero w bezpiecznym terminie, czyli 3 tygodnie przed przewidywanym porodem" - powiedziała Iwona w rozmowie z Martą Manowską.

Sanatorium miłości: Kim jest Iwona, uczestniczka programu TVP?

Iwona na co dzień mieszka w Radomsku. Z zawodu jest fizjoterapeutką i nauczycielką wychowania fizycznego. Od niespełna roku jest na emeryturze. Iwona nie narzeka jednak na brak zajęć. Zajmuje się m.in. ogrodem przy swoim nowo wybudowanym domu. Projektuje również wnętrza. W wolnym czasie uczęszcza na zajęcia UTW (Uniwersytetu Trzeciego Wieku).

Zagłosuj

Oglądasz "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW