Zamknij

Sanatorium miłości: Iwona szczerze o seksie. Zdradziła też, jaki powinien być idealny partner

Sylwia Wamej
26.02.2020 18:53
Iwona Mazurkiewicz
fot. Instagram,com/ Sanatorium miłości

Iwona z "Sanatorium miłości" szczerze opowiedziała o dojrzałym seksie. Gwiazda "Sanatorium miłości" zdradziła też, jakie cechy powinien mieć jej zdaniem idealny partner.

"Sanatorium miłości": Iwona opowiedziała o seksie. Zdradziła też cechy idealnego partnera

Iwona z "Sanatorium miłości" w rozmowie z "Faktem" zdradziła, jakie cechy powinien mieć według niej idealny partner.

"Przede wszystkim musi być otwarty, uśmiechnięty i radosny, bo ja nie chcę się smucić. Na pewno ważna jest czystość, odpowiedzialność i dbałość o partnerkę" - zdradziła Iwona Mazurkiewicz w rozmowie z dziennikiem "Fakt".

Kuracjuszka szczerze opowiedziała też o dojrzałym seksie po 60. 

"Seks jest ważny dla każdego człowieka, również w wieku 60 plus. Nasze ciała pracują w różny sposób, tak jak nasze hormony, a w związku z tym różne są potrzeby. Dla mnie ważny jest dotyk. I ja chciałabym zbudować miłość na przyjaźni" - powiedziała w "Fakcie".

Iwona Mazurkiewicz: Życie w cieniu rodzinnych tragedii

Iwona Mazurkiewicz jest jedną z najbarwniejszych uczestniczek drugiej edycji "Sanatorium miłości". Choć nie miała łatwego życia, zaraża innych uczestników pozytywną energią. Iwona musiała zmierzyć się z traumą po śmierci dziecka i męża. Z pierwszym małżonkiem rozstała się z powodu jego problemów z alkoholem.

mierć mojego drugiego męża była czymś tak okrutnym, że trudno było mi sobie poradzić. Jest tęsknota, ból, ale mam piękne wspomnienia. Przez półtora roku od śmierci Janusza modliłam się o śmierć. Może byłam egoistką w tym momencie wobec mojego syna, ale ja naprawdę nie potrafiłam żyć bez niego" - mówiła uczestniczka "Sanatorium miłości". Jakby tego było mało, Iwona zmagała się też z okrutną chorobą - guzem trzustki.

Zagłosuj

Oglądasz "sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Fakt.pl/SW