Zamknij

Sanatorium miłości: Iwona zdradziła, czy znalazła miłość po programie

Sylwia Wamej
26.03.2020 15:49
Iwona Mazurkiewicz
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Iwona Mazurkiewicz z 2. edycji "Sanatorium miłości" zdradziła w rozmowie z Polskatimes.pl jak zmieniło się jej życie po programie. Iwona opowiedziała też, czy udało się jej znaleźć miłość.

Sanatorium miłości: Iwona zdradziła, jak zmieniło się jej życie po programie. Czy znalazła miłość?

Iwona Mazurkiewicz była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek 2. edycji "Sanatorium miłości". Choć wiele w życiu przeszła, w programie tryskała pozytywną energią. W rozmowie z Polskatimes.pl  Iwona opowiedziała m.in. o tym, jak zmieniło się jej życie po programie.

"Bardzo się zmieniło, chociaż ja się nie zmieniłam, cały czas chce zostać tą samą Iwoną. Nazywają mnie gwiazdą, celebrytką... A się tak nie czuję, choć miło mi, że jestem rozpoznawalna. Nie ukrywam, że bywam teraz zapraszana do telewizji dosyć często. Nawet koleżanka z programu pytała, czy ja do nich wydzwaniam. Myślę, że dostrzeżono mnie jako osobę, która można wykorzystać do różnych przedsięwzięć. Tych nowości w moim życiu jest wiele, a chcę więcej, chcę jeszcze. Cały czas dążę do tego, by dostać się do jakiegoś programu muzycznego, by przekazywać emocje ruchem ciała. Lubię wyzwania, więc jeśli pojawiłaby się np. propozycja zagrania jakiegoś epizodu, oczywiście chciałabym się sprawdzić" - powiedziała Iwona Mazurkiewicz.

Uczestniczka lubianego przez widzów show TVP1 zdradziła też,  czy udało się jej znaleźć miłość po programie.

"Przybyło mi wielbicieli. Wiele osób dziwiło się, że nie mogę znaleźć miłości. Tak się ułożyło, długo byłam za granicą, nie szukałam tam nikogo, bo wiedziałam, że wrócę do Polski. Po powrocie zajęłam się domem i ogrodem. Wieczorami było mi smutno, że nie mam się do kogo przytulić, z kim napić kawy czy herbaty, podać kolację... Są znajomi, przyjaciele, ale w swoich czterech kątach doskwiera samotność. Dom to dla mnie mały raj na ziemi, tu wkładam dużo pracy i energii, cieszę się małymi rzeczami. Niedługo znów zacznę pracę w ogrodzie..." - powiedziała.

Sanatorium miłości: Kto zwrócił uwagę Iwony w programie?

Iwona podkreśliła też, że zaprzyjaźniła się z całą ekipą "Sanatorium miłości", choć jeden pan szczególnie zwrócił jej uwagę.

"Zaprzyjaźniłam się właściwie z całą grupą, a przyjaźń to więcej niż koleżeństwo. Dzwonimy do siebie, odwiedzamy się. Świetną relację mam z Halinką. A jeśli chodzi o relacje damsko-męskie, Gerard stoi w czołówce panów, którzy zwrócili moją uwagę pod każdym względem. Przyjaźnimy się, bywamy razem w różnych miejscach, chociażby w związku z promocją programu. Na ten moment nie mogę powiedzieć więcej" - powiedziała tajemniczo Iwona Mazurkiewicz.

Zagłosuj

Oglądałeś/łaś "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SPolsatimes.pl /SW