Zamknij

Sanatorium miłości: Kuracjuszki zdradziły, dlaczego nie dadzą szansy Edkowi

23.02.2021 07:20
Edward z Sanatorium miłości
fot. Materiały prasowe TVP

"Sanatorium miłości" powoli dobiega końca. Większość kuracjuszy i kuracjuszek, choć świetnie odnajduje się w programie, nie znalazła wielkiej miłości. W rozmowie z Martą Manowską panie dość krytycznie wypowiedziały się o Edku. Czym podpadł kuracjuszkom?

"Sanatorium miłości" to program, który doczekał się już 3. edycji na antenie TVP. W tym sezonie kuracjusze i kuracjuszki bardzo się polubili, jednak większości nie udało się stworzyć par. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników okazał się być Edward, który według kuracjuszy jest zbyt apodyktyczny. Mężczyzna w rozmowie z Martą Manowską podkreślił, że od uczestniczek dostał kosza już trzy razy i raczej nie chce już z nimi flirtować.

Zobacz też: Sanatorium Miłości: Zbyszek spalił się w rozmowie z Manowską? Widzowie nabrali podejrzeń

Sanatorium miłości: Kuracjuszki zdradziły, dlaczego nie dadzą szansy Edkowi

Opowiedział też o trudnym rozstaniu z żoną, która zostawiła go dla kolegi.

"Moja żona odeszła, bardzo się kochaliśmy, ale zostawiła mnie dla kolegi. Życie bez miłości jest puste. Jak byłem sam, to tak się czułem, jakbym miał podcięte skrzydła. Do psa się można przyzwyczaić, do mebla, ale potrzeba jednak drugiej osoby" - mówił Edward w rozmowie z Martą Manowską.

Gospodyni programu postanowiła szczerze zapytać pozostałe uczestniczki, co myślą o Edku. Panie poza apodyktycznością zwracały uwagę na sposób traktowania kobiet przed Edka. 

"To nie jest człowiek, z którym można by było mieszkać, żyć, jest bardzo apodyktyczny" - powiedziała Janina

"Sposób zachowania, traktowania kobiet, wszystko na "nie" - dodała Jadwiga. Z kolei według Haliny Edek jest sympatyczny i zabawny, ale raczej nie sądzi, że mógłby jej pomóc na gospodarstwie.

"No Edek to kolega, kabareciarz taki, ale do roboty to on się nie nadaje" - oceniła. Zgadzacie się z kuracjuszkami? A może są zbyt ostre dla Edka?