Zamknij

Sanatorium miłości: Nina Busk dzięki programowi chodzi do lekarza bez kolejki

Sylwia Wamej
25.03.2020 13:07
Nina Busk
fot. Piotr fotek/Reporter/ East News

Nina Busk jest uczestniczką pierwszej edycji "Sanatorium miłości". Ostatnio bohaterka show TVP1 wyznała, że dzięki programowi udaje się je ominąć kolejki do lekarza.

Sanatorium miłości: Nina Busk dzięki programowi może chodzić do lekarza bez kolejki

Nina Busk brała udział w 1. edycji "Sanatorium miłości". Uczestniczka show TVP udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o tym, co dał jej program. Nina Busk choć narzeka na niską emeryturę, dzięki programowi może czasem ominąć kolejki do lekarza.

"Mam najniższą emeryturę, a właściwie jałmużnę, a przecież z wiekiem potrzeb nie ubywa. I nie mówię tu o jakichś rarytasach, tylko o codzienności. Zaczyna szwankować zdrowie, pojawiają się różne schorzenia i trzeba kupić leki. "Sanatorium Miłości" bardzo mi pomogło i czasem uda mi się dostać do lekarza bez kolejki" - wyznała pani Nina w rozmowie z "Rewią".

Sanatorium miłości: Nina Busk o ideale mężczyzny

Nina Busk zdradziła, jaki według niej powinien być mężczyzna idealny.

"Nie ma takich mężczyzn! Ja jeszcze takiego nie znalazłam. Na początku wszystko wygląda fajnie, a potem przestaje się takiemu panu chcieć. Nie chce mu się golić, wychodzić z domu i najchętniej siedziałby przed telewizorem i czekał na obiad" - powiedziała z rozbrajającą szczerością Nina Busk.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/Rewia/ SW