Zamknij

Sanatorium miłości: uczestniczka wierzy w magię? "Amulet, kryształ górski"

Maciej Friedrich
08.01.2020 15:11
Sanatorium miłości: uczestniczka wierzy w magię? "Amulet, kryształ górski"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Jedną z uczestniczek 2. edycji "Sanatorium miłości" jest sympatyczna Stenia. Uczestniczka przyznała, że wierzy w uroki i nosi ze sobą amulety. Czyżby w ten sposób chciała pomóc sobie w programie?

"Sanatorium miłości" po raz kolejny zagościło w ramówce TVP. Na antenie Telewizji Polskiej możemy obecnie oglądać 2. sezon randkowego programu, w którym seniorzy przeżywają miłosne perypetie podczas pobytu w tytułowym sanatorium. Format okazał się dużym sukcesem i zyskał grono oddanych fanów. Duża w tym zasługa barwnych uczestników, których charaktery i historie przykuwają uwagę do ekranu. 

Jedną z uczestniczek 2. sezonu "Sanatorium miłości" jest mieszkająca we Wrześni Stenia Kowalska, która dała się poznać jako osoba sympatyczna i pełna energii. Okazuje się, że uczestniczka pokłada wiarę w moc przedmiotów, które wiele osób może uznać za element guseł.

Sanatorium miłości: Stenia Kowalska wierzy w magię? Uczestniczka zdradziła sekret

Stenia Kowalska to bez wątpienia uczestniczka, która może mieć niebagatelny wpływ na atmosferę programu. Żywiołowa kobieta uczęszcza na fitness i zajęcia taneczne, a do programu przyjechała z dwiema wielkimi walizkami. W rozmowie z "TeleTygodniem" Stenia przyznała, że wśród jej prywatnych rzeczy znajdują się między innymi odczyniające uroki amulety. 

Zdjęcia z młodości, amulet - kryształ górski, który znalazłam dwadzieścia lat temu i czerwoną wstążeczkę na odczynienie złych uroków. I to szczęście mnie prowadzi! - stwierdziła. 

Najwyraźniej uczestniczka ma nadzieję, że obdarzone "mocą" przedmioty pomogą jej podczas pobytu w programie. Kto wie, być może chce je wykorzystać do walki o tytuł Królowej Turnusu. 

Sanatorium miłości 2: Wiesia i Gerard już mówią o seksie. Zostaną parą?

Zagłosuj

Oglądasz "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF