Zamknij

Sanatorium miłości: Stenia rozstała się z Władkiem:"Różnimy się niemal we wszystkim"

Sylwia Wamej
07.04.2020 15:23
Stenia
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Stenia i Władek z "Sanatorium miłości" rozstali się. W wywiadzie dla "Super Expressu" Stenia zdradziła, dlaczego ich związek nie udał się.

Sanatorium miłości: Stenia zdradziła powody rozstania z Władkiem

"Sanatorium miłości" to program, który od początku budzi wielkie emocje. W trakcie 2. edycji programu niektórzy uczestnicy, tak jak Stenia i Władek mieli się ku sobie. Choć ich relacja zapowiadała się interesująco, nie udało się im utrzymać związku. Stenia w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, co takiego się stało, że ich związek nie wypalił.

"Koniec naszego romansu nastąpił tuż po zakończeniu programu. Szkoda, ale musiałam to zrobić. Prosto z planu programu pojechałam razem z nim do jego domu w Jastrzębiu Zdroju. Zrobiłam to na jego prośbę i wiedziałam, że on chce przedstawić mi swoją rodzinę. Potem zaprosiłam go do siebie. Miłe chwile skończyły się jednak w grudniu, a powodów jest kilka..." -zaznaczyła Stenia.

Stenia o relacji z Władkiem: "Różnimy się we wszystkim"

Uczestniczka "Sanatorium miłości" zauważyła, że ją i ukochanego, zamiast łączyć, wszystko dzieli.

"Różnimy się niemal we wszystkim. Ja nie lubię zbyt rozrywkowego trybu życia i nigdy nie przesadzam z alkoholem. Szanuję też moich przyjaciół i bardzo dbam o kulturę osobistą. Nie intryguję, nie plotkuję i nie osaczam innych. A przede wszystkim nie opowiadam o intymnych sprawach na forum publicznym. Trzeba znać granice szczerości" - wyznała rozżalona Stenia.

Dostało się Władkowi, ale synów niedoszłego partnera Stenia zapamiętała bardzo dobrze.

"To wspaniali ludzie, do dziś mamy sympatyczny kontakt. To nie ich wina, że tata lubi brylować w mediach nie koniecznie w dobrym stylu" - podkreśliła w rozmowie z "Super Expressem".

Przypomnijmy, że w 2. edycji udało się jednej parze: Iwonie i Gerardowi, którzy zamieszkali razem.

Zagłosuj

Oglądałeś/łaś "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SE/SW