Zamknij

Sanatorium miłości: Wiesia dogryza Steni. Poszło o mężczyznę

Sylwia Wamej
24.02.2020 13:58
Stenia
fot. Mateusz Jagielski/ East News/

"Sanatorium miłości" po raz kolejny wzbudza wielkie emocje. Wśród uczestników nie brakuje dobrych emocji, co nie znaczy, że nie ma starć. Ostatnio do wymiany zdań doszło między Wiesią a Stenią. Poszło o faceta.

Sanatorium miłości: Wiesia dogryza Steni. Poszło o Władysława

"Sanatorium miłości" to program uwielbiany przez widzów, którzy chętnie podglądają perypetie bohaterów programu. Tym razem do wymiany zdań doszło między Wiesią a Stenią. Uczestniczki show nie darzą się sympatią. Ostatnio Wiesia dogryzła Steni. Kobieta nie wierzy w jej związek z Władkiem. Stenia liczy, że jej związek z Władkiem przetrwa.

"Jadę do domu z Władkiem" - powiedziała ostatnio. Wiesia stwierdziła, że tak się stanie, a ich związek nie przetrwa próby czasu. Stenia podkreśliła dobitnie, że im się uda.

"Masz prawo w to nie wierzyć. Wszystko pokaże czas. Będziecie rozczarowani, bo nam się uda" - zapewniała uczestniczka "Sanatorium miłości".

Sanatorium miłości: Wiesia zdradziła, że Stenia i Władysław rozstali się

Po zakończeniu nagrań Wiesia udzieliła wywiadu serwisowi Plejada.pl, w którym powiedziała, że Stenia i Władysław rozstali się.

"Tam, jak taka jedna para się utworzyła, to ja mówiłam, że wy to durnie, bo z tego i tak nic nie będzie. Mówiłam to, bo jestem taka bezpośrednia i nie myliłam się. Miałam rację, zresztą we wszystkim miałam rację, bo jestem dobrym obserwatorem" - powiedziała w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Zagłosuj

Oglądasz "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW