Zamknij

Sanatorium miłości: Wiesia poucza koleżanki: "Na weekend to czysty seks"

Patrycja Chudolińska
13.01.2020 15:09
Sanatorium miłości
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

"Sanatorium miłości" powróciło na antenę Telewizji Polskiej. Program, w którym grupa seniorów stara się znaleźć drugą połówkę, cieszy się ogromną popularnością wśród polskich widzów. Co wydarzyło się w ostatnim odcinku trwającej edycji?

Sanatorium miłości 2: Wiesia rozmawia o seksie

"Sanatorium miłości" wróciło z drugim sezonem. Hitowy program TVP znów zaskakuje widzów. W pierwszym odcinku poznaliśmy 12 seniorów, którzy będą poszukiwali miłości w Ustroniu. Wiesława, Władysław, Iwona, Adam, Halina, Waldemar, Władysław, Wojtek, Bożena, Barbara, Stenia i Gerard rozpoczęli przygodę życia. W drugim odcinku nadszedł czas na pierwsze randki i szczere rozmowy. Wiesia, jedna z najbardziej lubianych uczestniczek, nie unikała pikantnych tematów.

O godzinie 8:00 kuracjusze spotkali się w jednym z hotelowych pomieszczeń. Podczas porannej kawy szybko nawiązała się rozmowa.

- Miłość może tu już między wami zakwitła - zawyrokowała Wiesława.

- Wydaje mi się, że właśnie, jak jesteśmy w takim wieku, takim senioralnym, to tej miłości się bardziej poszukuje. Wiesz dlaczego? Bo jak się mieszka samemu, dzieci masz dorosłe, mają swoje rodziny, to pragnie się tej drugiej osoby - zdradziła Stenia.

- Po to tu jesteś! Cztery tygodnie, to można się zakochać - kontynuowała Wiesia.

- Ale chodzi o miłość. Żeby nie tylko na weekend i wystarczy - wtrącił się Waldemar.

- No tak. Na weekend to czysty seks - podsumowała Wiesia, czym rozbawiła pozostałych kuracjuszy.

Sanatorium miłości 2: Widzowie zachwyceni nowym odcinkiem

Kuracjuszem odcinka został Wojciech. Mężczyzna na pierwszą randkę zabrał Bożenkę z Chicago. Po romantycznych spacerach nadszedł czas na huczną zabawę podczas wieczoru karaoke.

Fani są zachwyceni szczerością seniorów w kolejnym odcinku. Szczególnie pozytywnie komentują pewną siebie Wiesię.

- Niezła z niej aparatka!

- Nasza ulubienica, cudowna kobieta.

- Fantastyczna, szczera kobieta. Trzymam za nią mocno kciuki.

- Jedyna z uczestników, którą zapamiętałam. Wyróżnia się i ludzie będą to lubić lub nie, ale na pewno zapamiętają Panią. Ważne, by być sobą! - czytamy na Instagramie programu.

Oglądaliście ten odcinek "Sanatorium miłości"?

RadioZET.pl/PCh