Zamknij

Sanatorium miłości 2: Władek ocenia uczestniczki. "Ma wspaniały biust i śliczna pupę"

Maciej Friedrich
29.01.2020 13:43
Sanatorium miłości 2: Władek ocenia uczestniczki. "Ma wspaniały biust i śliczna pupę"
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Władysław Balicki to jeden z uczestników "Sanatorium miłości. Mężczyzna ocenił sześć koleżanek z programu, zwracając uwagę zarówno na charakter, jak i urodę. W przypadku jednej z kobiet zatrzymał się nawet przy biuście. Czy któraś z pań szczególnie mu się spodobała?

"Sanatorium miłości" cieszy się dużą popularnością, obecnie na antenie TVP możemy oglądać 2. edycję programu. Widzowie z przyjemnością oglądają miłosne perypetie seniorów. Uczestnicy to ciekawe osoby, a niejedna z nich ma do opowiedzenia interesującą historię.

Jednym z lubianych uczestników show jest Władysław Balicki. Pochodzący z Łodzi Kuracjusz nie ukrywa, że uważa Polki za najpiękniejsze kobiety na świecie. W rozmowie z "Super Expressem" pokusił się o ocenę koleżanek z programu. Trzeba przyznać, że uczestnik podszedł do zadania bardzo poważnie.

Sanatorium  miłości 2: Władek ocenił uczestniczki programu

W rozmowie z "Super Expressem" Władysław powiedział kilka słów o każdej z uczestniczek. Nie skąpił przy tym komplementów. Bożenę docenił za szczerość i zasugerował, że chciałby odwiedzić ją w Chicago. Z kolei Iwonę uznał za bardzo otwartą i wyzwoloną i chciałby sprawdzić, czy robi dobry masaż.

Władysław nie ukrywał, że bardzo podoba mu się Wiesia. Przyznał, że często rozmawiają ze sobą przez telefon.

- Mam prośbę do panów - jeśli marzycie o kobiecie o pełnych kształtach i wspaniałym biuście, a do tego potraficie słuchać tego, co mówi, to jest to superkandydatka. Zaufajcie mi - kompelmentował kobietę.

Kwestia figury została poruszona także w rozmowie o Barbarze, tu Władek zacytował jednak jednego z kolegów z programu.

- Ma wspaniały biust i śliczną pupę. Chętnie bym spędził z nią noc - miał powiedzieć jeden z mężczyzn.

Władysław zdradził, że także Stenia podoba się uczestnikom i nazywana jest miss turnusu. Z kolei Halina ma wdzięk godny przedwojennej gwiazdy filmowej.

Jak widać, każda z pań na swój sposób spodobała się Władysławowi.

Zagłosuj

Oglądasz "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF