Zamknij

Sanatorium miłości: Władysław B. opowiedział o zdradzie. Czy potrafi ponownie zaufać?

Sylwia Wamej
21.01.2020 14:46
Władysław B.
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/East News

Władysław B. z "Sanatorium miłości" opowiedział o tym, że w przeszłości został zdradzony. Czy teraz potrafi już znów zaufać?

Sanatorium miłości: Władysław B. opowiedział o zdradzie

Władysław B. z "Sanatorium miłości" przyznał w rozmowie z pozostałymi kuracjuszami, że został zdradzony. "Byłem zdradzony. Potem szybko ożeniłem się drugi raz i byłem 48 lat w małżeństwie. Do tej pory nie mogę zaufać" - wyznał z rozbrajającą szczerością uczestnik "Sanatorium miłości".

Władysław uważa, że miłość to poświęcenie.  Ze swoją żoną przeżył 48 lat. Władysław jest wdowcem. Jak mówił w rozmowie z pozostałymi kuracjuszami, u kobiet ceni lojalność, uczciwość oraz wyrozumiałość. Jak podkreślił, z kobietą musi mieć o czym porozmawiać. Według Władysława musi być "to coś". Na początku znajomości ważne dla niego są przede wszystkim rozmowy, a później bliskość.

Sanatorium miłości: Kim jest Władysław B?

Władysław B. na co dzień mieszka w Łodzi. Jest na emeryturze od sześciu lat. Władysław dorabia jako recepcjonista w hotelu. Jego pasją jest majsterkowanie, ale też spawanie i rzeźbienie w metalu. Uczestnik "Sanatorium miłości" niemal całe swoje zawodowe życie spędził, jeżdżąc za kółkiem. Jeździł m.in. ciężarówką i taksówką. Prowadził też skup złomu. Władysław przyznaje też, że jest bałaganiarzem.

Zagłosuj

Oglądasz "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW