Zamknij

Sanatorium miłości: Władysław jest zakochany: "Dzięki programowi poznałem Wiesię"

Sylwia Wamej
16.03.2020 15:37
"Sanatorium miłości"
fot. Artur zawadzki/Reporter/East News

Władysław Balicki, uczestnik 2. edycji "Sanatorium miłości" wyznał w rozmowie z  "Dziennikiem Łódzkim", że jest zakochany. Jak się okazuje, wybranką jego serca nie jest żadna z bohaterek "Sanatorium miłości".

Sanatorium miłości: Władysław Balicki jest zakochany. Znalazł miłość po programie

Władysław Balicki, uczestnik 2. edycji "Sanatorium miłości" wyznał w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim", że jest zakochany. Choć wybranką jego serca nie jest żadna z pań występujących w show, dzięki programowi Władysław znalazł miłość.

"Ale jestem zakochany. To wspaniałe uczucie być znów zakochanym. Dzięki programowi poznałem Wiesię" - wyznał uczestnik "Sanatorium miłości" w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim".

Sanatorium miłości: Władysław utrzymuje kontakt z pozostałymi uczestnikami. Z kim dokładnie?

Uczestnik show TVP zdradził też, że utrzymuje kontakt z niektórymi uczestnikami i uczestniczkami "Sanatorium miłości". Jak podkreślił, utrzymuje kontakt z Bożeną i Wiesią.

"Utrzymuje kontakt z obiema, choć obie panie za sobą nie przepadają. Muszę wykazać się nie lada dyplomacją. Zresztą między kobietami, które brały udział w programie, panowały dziwne układy" - przyznaje szczerze Władysław Balicki.

Władysław zdradził też, że udział w programie był przygodą jego życia.

"To była przygoda mojego życia. Gdybym jeszcze raz miał podjąć decyzję, to na pewno znów zgłosiłbym się do programu. Zyskałem ogromną popularność. Ludzie zaczepiają mnie, rozmawiają, zadają pytania. To bardzo miłe. Nie spotkałem się jeszcze z niemiłym przyjęciem" - przyznał Władysław.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/Dzienniklodzki.pl/SW