Zamknij

Sanatorium miłości: Wojciech o miłości bez wychodzenia z domu: "Można się zakochać przez telefon"

Sylwia Wamej
21.04.2020 13:34
"Sanatorium miłości"
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Wojciech z "Sanatorium miłości" nie może co prawda teraz wychodzić z domu randki, lecz przecież może prowadzić z kobietami rozmowy telefoniczne. Uczestnik "Sanatorium miłości" w rozmowie z "Faktem" zdradził, że zakochać można się nawet przez telefon.

Sanatorium miłości: Wojciech chce zakochać się przez telefon

Wojciech Stankiewicz brał udział w 2. sezonie  "Sanatorium miłości". Senior nie znalazł tam miłości. Jednak dla Wojciecha pandemia koronawirusa i zamknięcie w domu nie oznaczają braku kontaktu z ludźmi, a nawet umawiania się na randki. Pan Wojciech uważa, że można randkować przez telefon. W końcu długie rozmowy telefoniczne pozwalają ludziom lepiej się poznać.

"Teraz jest dobry czas, żeby rozmawiać przez telefon, poznawać nowe osoby. Zwykle jak ludzie nawiązują kontakt, to od razu się spotykają, coś im nie wyjdzie i się rozchodzą. A przez telefon można sobie długo porozmawiać, bo nigdzie się nie spieszymy. Można się dobrze poznać, wsłuchać w tembr głosu. Nawet wierzę w to, że po kilku tygodniach takich rozmów, można się zakochać przez telefon!" - zdradził w rozmowie z "Faktem" Wojciech Stankiewicz.

Na kwarantannie zmieniły się u Pana Wojciecha codzienne rytuały. Chodzi teraz dużo później spać, bo bardzo dużo rozmawia przez telefon.

"Moja codzienność w czasie epidemii się zmieniła, bo zawsze byłem rannym ptaszkiem, a teraz chodzę późno spać, bo nie można się nagadać przez telefon. Ale to jest fajne zajęcie, czas upływa i być może wyjdzie z tego coś ciekawego" - wyznał tajemniczo Wojciech i dodał:

"Jak się spotkamy, będzie wreszcie okazja, by spojrzeć sobie nawzajem w oczy i to będzie jak wisienka na torcie. Bo jeśli te rozmowy telefoniczne trwają długo, to znaczy, że ludziom zależy na sobie, są siebie ciekawi i dzięki temu nie czują się samotni. Czasami fajniej jest pogadać z osobą obcą, niż z rodziną czy znajomymi. Bo z bliskimi rozmowy mogą być trochę przewidywalne, a z nową osobą jest taka świeżość i ekscytacja" - podkreśla uczestnik "Sanatorium miłości".

Sanatorium miłości: Kim jest Wojciech Stankiewicz?

Wojciech Stankiewicz brał udział w 2. edycji "Sanatorium miłości". Na co dzień mieszka w Warszawie. Od 6 lat jest emerytem. Na emeryturze rozwija nowe pasje, jak m.in. nauka języka włoskiego oraz gotowanie. Stankiewicz jest również aktorem-amatorem warszawskiego Teatru Studio.

Zagłosuj

Oglądasz "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/Fakt.pl/SW