Zamknij

Sanatorium miłości: powstanie czwarty sezon programu. Manowska zdradziła szczegóły

04.03.2021 14:38
Sanatorium miłości
fot. Materiały prasowe TVP

"Sanatorium miłości 3" dobiega końca. Jak się okazuje, program tak bardzo spodobał się widzom, że będzie miał swoją kontynuację. W studio "Pytanie na śniadanie" Marta Manowska zdradziła szczegóły dotyczące 4. sezonu.

Program "Sanatorium miłości 3" podobnie jak poprzednie edycje odniósł sukces. Już w najbliższą niedzielę widzowie zobaczą ostatni, 10. odcinek programu, w którym poznamy królową i króla turnusu. Dobra wiadomość dla widzów jest taka, że to nie koniec przygód seniorów.

Zobacz też: Sanatorium miłości: Teresa o znajomości z Andrzejem: "Przypomina mi byłego męża. On kocha siebie"

Sanatorium miłości: powstanie czwarty sezon programu

Marta Manowska w studio "Pytania na śniadanie" zdradziła, że TVP szykuje kolejną, bo 4. już edycję programu. W rozmowie z Tomaszem Wolnym i Idą Nowakowską Manowska powiedziała:

"Piszcie, zgłaszajcie się, bo myślę, że sam ten program, jego bohaterowie są dowodem na to, że warto taką przygodę w życiu przeżyć"  zachęciła gospodyni programu.

Na razie trwają przygotowania do wielkiego finału, który widzowie TVP zobaczą już w najbliższą niedzielę. Ostatni odcinek 3. edycji show zaplanowany jest na godzinę 21.15 na antenie TVP1.