Zamknij

"Sanatorium miłości" wraca do ramówki TVP. Kiedy premiera 3. sezonu?

04.12.2020 14:30
"Sanatorium miłości"
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

"Sanatorium miłości" to program, który zaskarbił sobie sympatię widzów TVP. Losy seniorów szukających miłości i przyjaźni ponownie powrócą na antenę Telewizji Polskiej. Kiedy widzowie zobaczą 3. sezon "Sanatorium miłości"?

"Sanatorium miłości" doczekał się do tej pory dwóch edycji, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez widzów. Teraz czas na trzecią odsłonę programu. Na oficjalnym instagramowym profilu show została podana data premiery 3. sezonu.

Sanatorium Miłości: Stenia opowiedziała o rozstaniu z Władkiem. Powodem był flirt z Bożeną?

Sanatorium miłości powraca na antenę TVP. Kiedy 3. sezon porgramu?

"Dokładnie za miesiąc 3 stycznia, start 3. sezonu Sanatorium miłości. W zupełnie nowym miejscu czekają na Was nowi bohaterowie oraz nasza prowadząca Marta Manowska" - czytamy na instagramowym profilu "Sanatorium miłości".

Zdjęcia do najnowszego sezonu "Sanatorium miłości" powstawały w Polanicy-Zdrój i sanatorium "Wielka Peniawa". Wiadomo, że w nowej transzy uczestnicy odwiedzą m.in. Kopalnię Złota w Złotym Stoku.

Przypomnijmy, że w 2. sezonie show TVP królem i królową turnusu zostali Bożena i Gerard.

"Wybór ściął mnie z nóg! Prędzej śmierci bym się spodziewała. Tyle jest pięknych koleżanek, a tu ja... Nie spodziewam się. Brak mi słów, jestem zaskoczona i szczęśliwa" - mówiła ze łzami w oczach szczęśliwa Bożena w finałowym odcinku programu. 3. edycję "Sanatorium miłości" ponownie poprowadzi Marta Manowska.

RadioZet.pl