Zamknij

Sandra Kubicka: "Dowiedziałam się, że mam guza". Wstrząsające wyznanie modelki

Patrycja Chudolińska
08.01.2020 10:26
Sandra Kubicka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Sandra Kubicka w minionym roku musiała zmierzyć się z wieloma wyzwaniami. Jednym z najtrudniejszych było zadbanie o zdrowie. Modelka usłyszała wiadomość o pogorszeniu swojego stanu.

Sandra Kubicka walczy o zdrowie

Sandra Kubicka jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Modelka zdobyła rozgłos przede wszystkim przez udział w programie " Taniec z gwiazdami". Ostatni rok, mimo sukcesów zawodowych, nie był dla niej łatwy. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską w "Dzień dobry TVN" zdradziła, że ma za sobą ciężki czas walki o zdrowie.

- Mam nadzieję, że ten nowy rok będzie zdrowszy niż poprzedni. 2019 był naprawdę ciężkim rokiem.  Jeszcze na sam koniec, przed ostatnim moim dniem w Polsce, dowiedziałam się, że mam guza. Nie mogłam się doczekać, aż ten rok się skończy - zdradziła Sandra Kubicka.

Modelka przyznała, że pogarszający się stan zdrowia i brak wsparcia od niektórych osób wywołał u niej depresję. Fani Kubickiej nie mogą uwierzyć, że choć w mediach tryskała pozytywną energią, tak naprawdę przechodziła przez trudny okres w swoim życiu.

Wstrząsające wyznanie Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka w 2019 roku mogła pochwalić się niesamowitą metamorfozą. Teraz jednak ujawniła, że spadek wagi i polepszenie wyglądu cery zawdzięcza skutecznemu leczeniu. Wcześniej przez zespół policystycznych jajników przytyła 17 kilogramów.

- Miałam na skórze bulwy i ropniaki, które bolały podczas nakładania makijażu na sesjach zdjęciowych. Sama nie miałam siły, nie miałam odpowiedzi na to wszystko. Dowiedziałam się, że są to policystyczne jajniki i zaczęłam z tym walczyć. To totalnie zmienia styl życia, trzeba zmienić jedzenie, przestałam ćwiczyć, tak jak zawsze ćwiczyłam, dwa razy dziennie byłam na siłowni, dowiedziałam się, że nie mogę tego robić. To mnie wytrąciło z równowagi.

Modelka przyznaje, że te doświadczenia nauczyły ją, że zdrowie jest najważniejsze. Liczy na to, że 2020 rok będzie dla niej bardziej łaskawy. Już za sześć miesięcy ma odbyć się ślub gwiazdy. Sandra zorganizuje trzydniową ceremonię w Polsce, a następnie małą uroczystość w Stanach Zjednoczonych. Na tę wyjątkową okazję planuje przygotować aż pięć różnych sukienek.

Kubicka w " Dzień dobry TVN" zdradziła również, że mimo choroby chciałaby założyć rodzinę.

- Ja tak chcę mieć dzieci. Nie mogę się doczekać i na pewno będziemy się starać po weselu i mam nadzieję, że wszystko wyjdzie tak, jak będziemy chcieli.

Zagłosuj

Obserwujesz Sandrę Kubicką na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh