Zamknij

Sandra Kubicka bez makijażu. Pokazała naturalne zdjęcie i opowiedziała o swojej chorobie

18.08.2020 14:42
Sandra Kubicka
fot. Piotr Molecki/East News

Sandra Kubicka zaskoczyła obserwatorów na Instagramie nietypowym zdjęciem. Gwiazda pokazała się bez makijażu, nie poprawiając fotografii żadnym filtrem. W opisie opowiedziała o chorobie, która zniszczyła jej cerę.

Sandra Kubicka jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek. Choć większość swojego życia spędziła w USA i to właśnie tam rozwijała karierę, po głośnym rozstaniu z narzeczonym postanowiła wrócić do Polski. Celebrytka cieszy się w kraju sporą liczbą fanów - widzowie poznali ją między innymi dzięki udziałowi w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Modelka jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z obserwatorami kulisami życia prywatnego. Choć zwykle publikuje na Instagramie idealne, pozowane zdjęcia, tym razem zdecydowała się na coś innego. Sandra Kubicka pokazała się w pełni naturalnie, bez grama makijażu i bez żadnego upiększającego filtra. Tym samym ujawniła, co choroba zrobiła z jej cerą. Sandra już jakiś czas temu przyznała, że zmaga się z zespołem policystycznych jajników.

Zobacz także: Sandra Kubicka zapozowała odważnie w bikini. Pokazała pośladki [FOTO]

Sandra Kubicka bez makijażu i filtrów [ZDJĘCIE]

Sandra Kubicka pokazała zdjęcia z różnych okresów w swoim życiu. Widać, że modelka w przeciągu tego roku mocno się zmieniła. Postanowiła zdradzić fanom, jak wyglądała jej walka.

- Bez filtra, bez makijażu... Na pierwszych zdjęciach ja dzisiaj VS ja rok temu... Boże, co to był za okropny czas... Walczyłam z cerą, +17 kilogramami, samooceną, pewnością siebie, pracą, życiem prywatnym... Przez tyle miesięcy nie wiedziałam, co mi jest. Myślałam, że to koniec mojej kariery modelingowej. Na szczęście mam takich niesamowitych agentów, którzy wiedzieli, że to jest coś poważniejszego niż tylko „odpuszczanie” sobie treningów i diety i byli przy moim boku. Potem przyszła diagnoza... "Masz PCOS" (...) Ile płakałam, ile się bałam, a co z dziećmi? Czy będę mama? Dzisiaj czuję się jak nowo narodzona. Zmieniłam WSZYSTKO. Dosłownie. Piszę to tutaj, bo mało kobiet mówi publicznie o tych przykrych problemach, a przecież tyle kobiet walczy z tym samym, co ja. Wiem, jak to odbija się na naszej psychice. Pamiętajcie, nie jesteście same - dodała w opisie Sandra Kubicka.

Wiele kobiet w obecnych czasach mierzy się z podobną diagnozą. Sandra Kubicka zapowiedziała, że w najbliższym czasie będzie pisać więcej o swojej walce z nieprzyjemnymi objawami choroby.