Zamknij

Sandra Kubicka dostała nowego psa. Internauci bezlitości: "Tego też oddasz?"

Patrycja Chudolińska
15.01.2020 15:37
Sandra Kubicka
fot. VIPHOTO/East News

Sandra Kubicka pochwaliła się na Instagramie nowym członkiem rodziny. Narzeczony modelki kupił jej psa z okazji urodzin oraz rocznicy związku. Internauci przypominają jednak, że zaledwie kilka miesięcy temu celebrytka jedno zwierzątko oddała.

Sandra Kubicka dostała nowego psa

Sandra Kubicka pochwaliła się w sieci nowym prezentem od narzeczonego. Ukochany postanowił wręczyć jej z okazji urodzin i rocznicy związku małego psa.

- Mój prezent urodzinowo-rocznicowy od @kaioalvesgoncalves. Siostrzyczka Lilly - Luna! Dziękuję kochanie za wniesienie do mojego życia tyle radości - napisała w opisie pod zdjęciem modelka.

Na fotografii widzimy, jak celebrytka szczęśliwie przytula do siebie szczeniaczka rasy Shih Tzu. Nie wszystkich jednak ucieszyła wieść o tym, że Sandra przygarnęła kolejnego zwierzaka. Obserwatorzy pamiętają, że zaledwie kilka miesięcy temu oddała pieska, którego wzięła pod opiekę od Joanny Opozdy. Uszczypliwi internauci pytają, czy tego również zamierza porzucić.

Konflikt Sandry Kubickiej i Joanny Opozdy

W październiku 2019 roku Joanna Opozda ujawniła, że Sandra Kubicka oddała psa, którym miała się zajmować. Opozda uratowała zwierzę, które do tej pory żyło w bardzo złych warunkach i szukała mu domu, gdy modelka sama zgłosiła się do opieki nad pupilkiem. Obowiązki jednak ją przerosły i zdecydowała się oddać psa koleżance.

- Dzisiaj dowiedziałam się, że Sandra jakiś czas temu oddała psa jakiejś swojej znajomej. Totalnie mnie o tym nie informowała, a umowę miałyśmy taką, że będziemy w stałym kontakcie, że ja będę wiedziała, jak ten pies się ma (...) Byłam ignorowała przez Sandrę i dzisiaj usłyszałam, że tego pieska już nie ma. Chciałam numer do nowej właścicielki, ale usłyszałam, że właścicielka nie życzy sobie kontaktu - opowiadała Joanna Opozda na Instagramie.

W konflikt celebrytek zaangażowały się inne gwiazdy, w tym m.in. Joanna Krupa, która stanęła po stronie Opozdy. Afera ucichła, jednak teraz internauci znów przypominają Sandrze nieprzyjemną sytuację.

- A gdzie jest ten inny piesek?

- Jego też oddasz?

- Po pierwsze pies to żywa istota, nie prezent. Po drugie, czy to nie Pani ostatnio miała problemy, bo najpierw psa oddała, a potem zaciągnęła na widownię programu telewizyjnego, żeby coś udowodnić? Żadne zwierzę nie jest tylko ładną ozdobą i mam nadzieję, że kiedyś to Pani zrozumie - komentują obserwatorzy na profilu Sandry Kubickiej.

Myślicie, że osoby krytykujące modelkę mają rację?

RadioZET.pl/PCh