Zamknij

Sandra Kubicka ma koronawirusa. Modelka zdradziła, jak się czuje

24.09.2020 10:17
Sandra Kubicka
fot. Piotr Molecki/East News

Sandra Kubicka zakażona koronawirusem. Modelka znana z udziału w "Tańcu z gwiazdami" otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19. W relacji na Instagramie opowiedziała o swoim samopoczuciu. 

Sandra Kubicka poinformowała, że ma koronawirusa. Modelka znana 10. edycji "Tańca z gwiazdami" zrobiła test i otrzymała wynik pozytywny. Gwiazda nie kryje zaskoczenia. Kolejne dni spędzi w domowej izolacji i będzie obserwowała przebieg. W opublikowanym wideo na Instastory Kubicka zapewniła, że przechodzi COVID-19 bezobjawowo i czuje się świetnie

Sandra Kubicka jest kolejną polską gwiazdą, u której wykryto koronawirusa. Nie tak dawno media donosiły o tym, że zaraziła się jedna z głównych aktorek serialu "Przyjaciółki". Magazyn "Show" podał, że chodziło o Małgorzatę Sochę. Inną znaną osobą, która przeszła bezobjawowo COVID-19 był Adam Małysz. Gorzej czuła się jednak jego żona Izabela. Na szczęście obyło się bez hospitalizacji i małżonka skoczka szybko wróciła do zdrowia. Pozytywny wynik testu otrzymali także zwycięzca pierwszej edycji "The Voice of Poland" Damian Ukeje i piłkarz Bartosz Bereszyński.

Show: Małgorzata Socha ma koronawirusa. Jak się czuje aktorka?

Sandra Kubicka ma koronawirusa 

Sandra Kubicka nie ukrywa, że wynik testu był dla niej ogromnym zaskoczeniem. Modelka nie skarżyła się na żadne dolegliwości i była w pełni sił, a badanie wykonała rutynowo przed podróżą.

Kochani, nie wiedziałam, czy o tym mówić, czy nie, ponieważ bardzo się stresuję, ale wolę, żeby wyszło to ode mnie. Nie uwierzycie, bo ja też w to nie mogę uwierzyć. Jak wiecie jestem freakiem i bardzo często robię testy, bo podróżuję do różnych miejsc i bardzo dużo pracuję. I negatywne, negatywne, aż nagle dostaję telefon, że mam COVID-19 - poinformowała na Instastory. 

Przechodzę go bezobjawowo, nie mam gorączki, czuje się fenomenalnie, mam mnóstwo energii, właśnie skończyłam trening. Nie mam kaszlu, mam węch, mam smak. Zaraz zrobię kolejny test. Nie wiem, może mam tak bardzo silny organizm, że podróżuję po całym świecie do różnych dziwnych miejsc, do dżungli, jestem szczepiona na milion wirusów i bakterii, ale zostaję w domu. Poodwoływałam wszystkie prace, sesje, wyjazdy… Będę grzecznie siedzieć w domu, bo chcę polecieć do Stanów niedługo, wręcz muszę, więc muszę wyzdrowieć - powiedziała Sandra Kubicka. 

Posłuchaj podcastu