Zamknij

Sandra Kubicka ma nowego chłopaka. Wiadomo, kim jest partner modelki

16.07.2020 14:11
Sandra Kubicka
fot. Insagram:@sandrakubicka

Sandra Kubicka ma nowego partnera. Modelka, która niedawno zerwała z narzeczonym, pochwaliła się, jest w szczęśliwym związku. Kim jest nowy partner Sandry Kubickiej?

Sandra Kubicka znowu jest zakochana. Modelka, którą można było podziwiać w 10. edycji "Tańca z gwiazdami", ma nowego partnera. Gwiazda spotyka się z 26-letnim biznesmenem z branży nieruchomości. Obecnie zakochani spędzają wakacje na Ibizie. Modelka potwierdziła związek na Instagramie. 

Sandra Kubicka do niedawna była zaręczona z Brazylijczykiem Kaio Alvesem Goncalvesem. Modelka chętnie chwaliła się nim w mediach społecznościowych i opowiadała o przygotowaniach do ślubu. Ceremonia miała się odbyć latem tego roku, ale w maju gwiazda nieoczekiwanie poinformowała o rozstaniu i przeprowadzce do Polski. - Styl życia w Miami nie ułatwia nam bycia spokojną rodziną. Czasami trzeba stracić drugiego człowieka, żeby to docenić. Myślę, że to tylko ulepszy wszystko. Jestem dobrej myśli - wyznała. Modelka najgorsze chwile ma już za sobą. W jej życiu właśnie pojawił się nowy mężczyzna. 

Sandra Kubicka szczerze o rozstaniu z narzeczonym. "Mężczyzna nie jest priorytetem"

Sandra Kubicka ma nowego partnera. Kim jest chłopak modelki? 

Wybranek Sandry Kubickiej nazywa się Wiktor Karol Waligóra i jest związany z branżą nieruchomości. Modelka tak mówi o ich związku:

Osoby trzecie mają najwięcej do powiedzenia, wszyscy piszą i potwierdzają tylko nie ja, a to musi wyjść ode mnie. Chciałam to trzymać bardziej prywatnie, ale jak już nam robią zdjęcia z ukrycia to się chyba nie da. Śmiejemy się, że jesteśmy jak Romeo i Julia XXI wieku - nie możecie być razem, koniec kropka. Dla niektórych to zły timing (ang. wyczucie czasu), czasami tak w życiu jest, w takich dziwnych momentach, ale co z tego. Ważne, że się uszczęśliwiamy - powiedziała. 

Jesteśmy w tym samym wieku, więc też nie robimy rzeczy pochopnie. Mogę pierwszy raz iść przez życie z kimś w tym samym tempie i się rozwijać. Zmienił moją perspektywę, sprawia, że się uśmiecham. Nareszcie mogę czuć, że mam 25 lat. Na wszystko jest czas, nie czuję presji - powiedziała Kubicka i zapewniła, że nie będzie pokazywała się z nowym partnerem na ściankach. 

Posłuchaj podcastu