Zamknij

Sandra Kubicka na zdjęciu z noworodkiem. Fani zachwyceni: "Pasuje ci"

Patrycja Chudolińska
31.12.2019 13:55
Sandra Kubicka
fot. Instagram/sandrakubicka

Sandra Kubicka jest jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek polskiego show-biznesu. Ostatnie zdjęcie modelki zachwyciło jej fanów.

Sandra Kubicka jest jedną z najbardziej popularnych modelek w naszym kraju. Obserwatorzy jej konta na Instagramie często wychwalają jej urodę, a niektórzy uznają ją nawet za najpiękniejszą z Polek. Sandra może się pochwalić w tym roku wieloma sukcesami zawodowymi. Pojawiła się pierwszy raz na okładce magazynu "Joy", a także dotarła do półfinału w show Polsatu "Taniec z gwiazdami".

Fani równie uważnie, jak karierę modelki, śledzą jej związek. Celebrytka na początku 2019 roku zaczęła spotykać się z Kaio Alves Goncalvesem, a już w sierpniu pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym.

Sandra Kubicka z noworodkiem

Choć Sandra Kubicka często pokazuje się z narzeczonym, stara się chronić swoją prywatność i nie ujawniać zbyt wiele odnośnie ich relacji. Fani chcieliby, by ich związek przyspieszył tempa. Nic dziwnego, że gdy teraz modelka pokazała zdjęcie z niemowlęciem, jej obserwatorzy oszaleli z radości.

- Prawdziwe łzy szczęścia. Kiedy zobaczyłam, jak spełnia się największe marzenie mojej przyjaciółki. Będziesz wspaniałą mamą, zostałaś do tego stworzona. Gratulacje dla @missdash3 oraz @mirkoscarcella - napisała Sandra Kubicka w opisie pod fotografią.

Fani szybko przekonali się, że nie jest to dziecko Sandry, a jej przyjaciółki. Sugerują jednak, że celebrytce do twarzy z takim maluszkiem.

- Pasuje Ci!!!

- Życzę ci, abyś pewnego dnia z taką samą radością (może nawet większą) i ze łzami w oczach trzymała na rękach swoje własne malutkie dziecko.

- Pasuje ci, byłabyś na pewno świetną mamą.

- Tyle szczęścia na jednym zdjęciu!

Modelka faktycznie wygląda na bardzo zadowoloną. Myślicie, że niedługo pokaże się z własnym bobasem?

RadioZET.pl/PCh