Zamknij

Sandra Kubicka o kulisach udziału w "Tańcu z gwiazdami". "Co piątek ktoś próbował mnie zniszczyć"

Patrycja Chudolińska
02.01.2020 20:27
Sandra Kubicka
fot. Instagram/sandrakubicka

Sandra Kubicka cieszyła się ogromnym wzrostem popularności po udziale w programie "Taniec z gwiazdami". Teraz modelka postanowiła ujawnić kulisy swojego występu w show.

Sandra Kubicka o "Tańcu z gwiazdami"

Sandra Kubicka z pewnością długo nie zapomni swojego udziału w show Polsatu "Taniec z gwiazdami". Choć uczestniczka nie zwyciężyła 10. edycji, przyznaje, że wiele z niej wyniosła.

- Mimo że nie wygrałam programu, byłam w każdym odcinku, więc uważam to za sukces. Wszystko dzięki ludziom i stacji, więc jestem bardzo wdzięczna - zdradziła Sandra Kubicka w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Okazuje się jednak, że udział w programie nie był zawsze usłany różami. Modelka niejednokrotnie musiała zmierzyć się z hejtem. Ogromny stres wywołała także niespodziewana zmiana partnera.

- Bardzo się stresowałam zmianą partnera. Miałam gdzieś z tyłu głowy, że może odpadnę, bo ludzie głosowali na Adama, a nie na mnie, ale przechodziłam dalej. Ostatnio dawałam wywiad na żywo i pani prezenterka mnie przedstawiła: Sandra Kubicka, największa skandalistka w tym kraju. Śmiałam się, bo co piątek miałam jakąś aferę, co piątek ktoś próbował mnie psychicznie zniszczyć, ale się nie dałam (...) Zanim program się zaczął, ludzie chcieli mnie zniechęcić. Mówili: takich jak ty nie lubimy w Polsce, takie jak ty powinny siedzieć w Ameryce. Klątwa modelki: nie będziesz daleko w programie - wspomina Sandra Kubicka.

Celebrytka postanowiła myśleć pozytywnie i nie koncentrować się na negatywnych komentarzach. To pomogło jej dotrzeć daleko w programie.

Sandra Kubicka schudła 9 kilogramów

Sandra Kubicka przyznaje, że dzięki treningom zdołała zgubić 9 kilogramów i poprawić swoją formę. Program dał jej również szansę na zaprezentowanie osobowości.

- Bardzo się cieszę, że wzięłam udział, bo mam dużo do powiedzenia, a nie zawsze mam okazję i szansę, żeby mnie ludzie wysłuchali, docenili moją szczerość - zaznacza.

Największym wsparciem dla Sandry Kubickiej byli jej bliscy, a także team, który pomagał jej przygotować się do każdego odcinka.

- Zawsze powtarzam, że do sukcesu trzeba kilku osób. Ja nie pracuję dla nich, oni nie pracują dla mnie, pracujemy wspólnie.

Zagłosuj

Kibicowałeś Sandrze Kubickiej w "Tańcu z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh