Zamknij

Sandra Kubicka boi się zajść w ciążę? Opowiedziała o zdrowiu i poparła strajki kobiet

29.10.2020 16:06
Sandra Kubicka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Sandra Kubicka, jedna z najpopularniejszych polskich modele, przyznała, że ma problemy z zajściem w ciążę z powodu choroby, z jaką się zmagała. Za pośrednictwem mediów społecznościowych szczerze opowiedziała o swojej trudnej sytuacji. Odniosła się także do protestów, jakie mają miejsce w Polsce.

Sandra Kubicka to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która z powodzeniem radzi sobie także za granicą. Pochodząca z Łodzi gwiazda wybiegów w 2008 roku przeniosła się z rodziną do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła karierę. Branża szybko doceniła jej urodę i talent, może pochwalić się wieloma zawodowymi sukcesami. Sesje z jej udziałem pojawiały się w wielu branżowych magazynach, w tym w amerykańskim wydaniu "Playboya". Z kolei magazyn "Maxim" umieścił Kubicką na liście "100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki". Doskonale radzi sobie na parkiecie, zajęła 3. miejsce w 10. polskiej edycji "Tańca z gwiazdami".

Sandra jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie polubiło już ponad 600 tysięcy użytkowników, którzy często podziwiają nowe zdjęcia modelki. Kubicka dzieli się z wielbicielami także informacjami z życia prywatnego. W nowym obszernym wpisie szczerze opowiedziała o swojej trudnej sytuacji. Nie wstydziła się przyznać do walki z chorobą, problemów z zajściem w ciążę, a nawet depresji.

ZOBACZ TAKŻE:  Sandra Kubicka zapozowała odważnie w bikini. Pokazała pośladki [FOTO]

Sandra Kubicka boi się zajść w ciążę? Modelka poparła protesty kobiet

Sandra Kubicka toczyła ciężką walkę z chorobą, gdy zdiagnozowano u niej zespół policystycznych jajników i dowiedziała się, że ma guza. Modelka przyznała, że stres wywołał u niej depresję. Co więcej, stan zdrowia powoduje, że boi się zajść w ciążę, choć bardzo chciałaby zostać mamą.

- Troszeczkę się rozpisze na temat ciąży, która to budzi obecnie tak silne i pełne agresji emocje. Dodaje przy tym uśmiechnięte zdjęcie, bo nie chce mimo wszystko tracić nadziei. Uważam się za osobę silną psychicznie, ale ostatnie dni złamały też mnie. Wiecie wszyscy bardzo dobrze, jak mocno pragnę być mamą. Wielokrotnie widzieliście moje łzy podczas walki z chorobą. Z moimi problemami zdrowotnymi zajście w ciążę jest już wystarczająco utrudnione, są duże szanse, że coś pójdzie nie tak, przy tym wiem, że mój zegar biologiczny tyka. Muszę zaplanować ten etap w życiu, nie wydarzy się to raczej znienacka ani naturalnie - wyznała za pośrednictwem Instagrama.

Kubicka w pełni identyfikuje się z innymi kobietami, które są oburzone decyzją Trybunału Konstytucyjnego o zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Nie wyobraża sobie, by ktoś inny miał decydować za nią. Obecna sytuacja także ma wpływ na jej wahania odnośnie zajścia w ciążę.

- Może nie widać tego po mnie obecnie, bo nauczyłam się trochę lepiej kontrolować stres, ale nie będę ukrywać… Obecna sytuacja w naszym kraju przeraża mnie. Mam to wciąż z tyłu głowy i na pewno będzie to miało wpływ na moja decyzję co do urodzenia dziecka… Nie ukrywam, teraz podwójnie boję się zajść w ciąże. Boję się o swoje zdrowie i o zdrowie mojego przyszłego dziecka. Boje się rodzić w tym kraju - podsumowała Sandra.

Miejmy nadzieję, że jeszcze doczekamy się radosnej wiadomości o tym, że polska modelka spodziewa się dziecka i jest szczęśliwa.