Zamknij

Sandra Kubicka odsłoniła biust. Jej strój kąpielowy niewiele zasłania [FOTO]

23.06.2021 10:11
Sandra Kubicka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Sandra Kubicka dobrze wie, jak zwrócić uwagę obserwatorów. Ostatnio znana modelka podzieliła się zdjęciami ze słonecznej Grecji. Gwiazda nie szczędziła sobie kąpieli słonecznych, ubrana w skąpy strój kąpielowy.

Sandra Kubicka jest nie tylko modelką, ale również influencerką aktywną w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 600 tys. osób. Gwiazda dzieli się z obserwatorami swoją codziennością oraz kulisami pracy. Ostatnio wybrała się na urlop do Grecji, co również relacjonuje na zdjęciach. 26-latka pochwaliła się ostatnio fotografią w skąpym stroju kąpielowym.

Zobacz także: Antoni Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie. Kubicka komentuje. "Nie wiem, czy to dobrze"

Sandra Kubicka w odważnym bikini. Pokazała biust [FOTO]

Sandra Kubicka postanowiła skorzystać z lata i wybrała się na zagraniczne wakacje. Modelka postawiła na jedną z atrakcyjnych greckich wysp - Santorini. Grecja jest jednym z popularniejszych wakacyjnych kierunków w tym roku. Na początku czerwca na urlop w tym kraju zdecydowała się Julia Wieniawa.

Kubicka podzieliła się zdjęciami oraz nagraniami z wyjazdu. Na jednym z kadrów widzimy ją w skąpym stroju kąpielowym. Góra od bikini jest nietypowa i sporo odsłania. Internauci nie kryją zachwytu urodą ulubionej gwiazdy.

- Piękna!

- Promieniejesz.

- OMG. Jak można mieć takie ciało?!

- Cudownie, boski strój - komentują fani.

Wam też się podoba?