Zamknij

Sandra Kubicka odsłoniła ciało w złotym bikini. Fani: "Boska"

Sylwia Wamej
16.01.2020 15:56
Sandra Kubicka
fot. Viphoto/East News

Sandra Kubicka jest piękną kobietą i modelką, więc nic dziwnego, że od czasu do czasu raczy swoich fanów zdjęciami w kostiumie kąpielowym. Ostatnio zaprezentowała się w złotym zmysłowym bikini z kolekcji polskiej marki.

Sandra Kubicka odsłoniła ciało w złotym bikini

Sandra Kubicka ostatnio dała się poznać fanom jako tancerka, która w "Tańcu z gwiazdami" świetnie sobie poradziła. Sandra jest również modelką, a na jej instagramowym profilu nie brakuje  gorących zdjęć w bikini. Ostatnio pokazała się w  złotym kostiumie kąpielowym, w którym wyglądała obłędnie.

Przy okazji wypromowała też rodzimą markę, bo kostium pochodzi od polskiego brandu - "Chaos". Jak nietrudno się domyślić, pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów, do których Sandra zapewne się już przyzwyczaiła. 

Sandra Kubicka. Modelka, która robi karierę w USA

Sandra Kubicka to fotomodelka, która robi karierę przede wszystkim w USA. Przygodę z modelingiem rozpoczęła, mając 13 lat. Jej zdjęcia publikowane były w wielu kobiecych czasopismach, m.in. w  "Cosmopolitan", "Glamour" oraz  Cosmopolitan". Magazyn "Maxim" umieścił ją na liście stu najseksowniejszych nazwisk Ameryki. Polskim widzom Sandra Kubicka najbardziej znana jest z udziału w "Tańcu z gwiazdami". Prywatnie spotyka się z brazylijskiej biznesmenem - Kaio Alvesem Goncalvesem. Para chętnie publikuje romantyczne zdjęcia na profilach społecznościowych.

RadioZEt.pl/SW

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów: