Zamknij

Sandra Kubicka potwierdza ślub z brazylijskim ukochanym. Wyznaczyła już datę

Judyta Wanicka
17.01.2020 14:00
Sandra Kubicka
fot. Instagram:@sandrakubicka

Sandra Kubicka bierze ślub z Kaio Alvesem Goncalvesem. Modelka wyznaczyła już datę uroczystości i wkrótce zacznie rozsyłać zaproszenia. Kiedy i gdzie odbędzie się ślub Sandry Kubickiej?

Sandra Kubicka szykuje się do ślubu. Modelka jeszcze w trakcie występów w "Tańcu z gwiazdami" nie miała pewności, czy jej związek z Kaio Alvesem Goncalvesem przetrwa. Zakochani przestali się obserwować na Instagramie, a Kubicka w rozmowie z Plotkiem przyznała, że mają ciche dni. Sprawy jednak zdążyły się poukładać. Sandra Kubicka już wyznaczyła datę ślubu i zabiera się za rozsyłanie zaproszeń. 

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves biorą ślub

Ślub Sandry Kubickiej z przystojnym Brazylijczykiem Kaio Goncalvesem zbliża się wielkimi krokami. Modelka zaraz po zaręczynach wybrała suknię i pochwaliła się swoim szczęściem na Instagramie. 

Pobieramy się wkrótce. Nie ma znaczenia, jak i gdzie… Od kiedy Cię spotkałam, wiedziałam, że jesteś tym jedynym. Poznałeś mnie gdy byłam w najsłabszym dla mnie czasie, pomogłeś mi przez to wszystko przejść i nadal przy mnie jesteś. Będę Cię kochać aż do śmierci – napisała o ukochanym Kubicka.

Modelka z Miami i brazylijski biznesmen zamierzają pobrać się niebawem. Czekają ich dwie uroczystości. Najpierw odbędzie się małe przyjęcie w Miami dla rodziny i przyjaciół, potem główna ceremonia w Polsce. Kiedy? Tego para na razie nie zdradza. Sandra Kubicka zapytana na Instastory, czy już wyznaczyła datę ślubu, odparła:

Tak! W poniedziałek rozsyłamy zaproszenia.

Kim jest narzeczony Sandry Kubickiej?

Kaio Alves Goncalves jest biznesmenem pochodzącym z Brazylii. Na co dzień mieszka na Florydzie, gdzie prowadzi firmę samochodową i doradza w branży IT. Sandra Kubicka poznała ukochanego na początku 2019 roku. Jak sama przyznała, nowa miłość pomogła jej się pozbierać po poprzednim związku i przetrwać walkę z chorobę. Para zaręczyła się w sierpniu 2019 roku.

Zagłosuj

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw