Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sandra Kubicka powiększyła piersi. Po to, żeby otrzymać kontrakt?

10.08.2018 13:57

Sandra Kubicka jest jednym z najgorętszych nazwisk światowego modelingu. Ma na koncie współpracę z największymi markami modowymi. W wywiadzie wyznała, że aby otrzymać lukratywny kontrakt, powiększyła piersi.

Sandra Kubicka powiększyła piersi. Po to, żeby otrzymać kontrakt? fot. EAST NEWS/Natalia Zdziebczynska

Sandra Kubicka to polska modelka, która pod względem popularności śmiało może iść w konkury z Joanną Krupą. 23-letnia łodzianka ma na swoim koncie sesje między innymi dla „Cosmopolitan”, „Glamour” czy „Treats!”, gdzie pojawiła się jako druga Polka w historii. Dwukrotnie można było oglądać jej wdzięki na rozkładówce „Playboya”, a magazyn „Maxim” umieścił ją na liście stu najseksowniejszych nazwisk 2016 roku. Kolejnym wyzwaniem zawodowym Kubickiej jest dołączenie do wąskiego grona Aniołków Victoria’s Secret. Wystąpiła już kiedyś w walentynkowej sesji marki.

Wejście do pierwszej ligi modelingu Sandra z pewnością zawdzięcza olśniewającej urodzie oraz doskonałej figurze. Okazuje się jednak, że nawet tak piękna dziewczyna może nie spełniać wszystkich wymagań specjalistów od marketingu.

Sandra Kubicka musiała powiększyć biust?

Modelka zdradziła w programie „Gala Studio”, że choć branża była zachwycona jej urodą, to pojawiły się zarzuty co do rozmiaru jej biustu. Modelka po konsultacjach podjęła decyzję o powiększeniu piersi.

– Moja uroda jest nietknięta, ale ciało... było ruszane. Tak, chodzi o biust.

– To nie była moja decyzja do końca. To była decyzja wielu osób. Usiedliśmy razem, zadecydowaliśmy, że tak będzie lepiej i dzięki temu na szczęście wszystko poszło w super kierunku. To było tak, że klient zaproponował mi ogromny kontrakt, powiedział: „Jeśli tak zrobisz, to gwarantujemy ci 72 dni w roku pracy”. Pomyślałam: dlaczego nie? – opowiadała Sandra w jednym z odcinków „Gala Studio”

Choć decyzja o ingerencji w swoje ciało wynikała z kwestii zawodowych, Kubicka jest zadowolona z efektów operacji. Podkreśla również, że w żaden inny sposób nie starała się poprawiać swojego wyglądu.

RadioZET.pl/galastudio.gala.pl/MF

Oceń