Zamknij

Sandra Kubicka powiększyła piersi. Po to, żeby otrzymać kontrakt?

Redakcja
10.08.2018 13:57
Sandra Kubicka powiększyła piersi. Po to, żeby otrzymać kontrakt?
fot. EAST NEWS/Natalia Zdziebczynska

Sandra Kubicka jest jednym z najgorętszych nazwisk światowego modelingu. Ma na koncie współpracę z największymi markami modowymi. W wywiadzie wyznała, że aby otrzymać lukratywny kontrakt, powiększyła piersi.

Sandra Kubicka to polska modelka, która pod względem popularności śmiało może iść w konkury z Joanną Krupą. 23-letnia łodzianka ma na swoim koncie sesje między innymi dla „Cosmopolitan”, „Glamour” czy „Treats!”, gdzie pojawiła się jako druga Polka w historii. Dwukrotnie można było oglądać jej wdzięki na rozkładówce „Playboya”, a magazyn „Maxim” umieścił ją na liście stu najseksowniejszych nazwisk 2016 roku. Kolejnym wyzwaniem zawodowym Kubickiej jest dołączenie do wąskiego grona Aniołków Victoria’s Secret. Wystąpiła już kiedyś w walentynkowej sesji marki.

Wejście do pierwszej ligi modelingu Sandra z pewnością zawdzięcza olśniewającej urodzie oraz doskonałej figurze. Okazuje się jednak, że nawet tak piękna dziewczyna może nie spełniać wszystkich wymagań specjalistów od marketingu.

Sandra Kubicka musiała powiększyć biust?

Modelka zdradziła w programie „Gala Studio”, że choć branża była zachwycona jej urodą, to pojawiły się zarzuty co do rozmiaru jej biustu. Modelka po konsultacjach podjęła decyzję o powiększeniu piersi.

– Moja uroda jest nietknięta, ale ciało... było ruszane. Tak, chodzi o biust.

– To nie była moja decyzja do końca. To była decyzja wielu osób. Usiedliśmy razem, zadecydowaliśmy, że tak będzie lepiej i dzięki temu na szczęście wszystko poszło w super kierunku. To było tak, że klient zaproponował mi ogromny kontrakt, powiedział: „Jeśli tak zrobisz, to gwarantujemy ci 72 dni w roku pracy”. Pomyślałam: dlaczego nie? – opowiadała Sandra w jednym z odcinków „Gala Studio”

Choć decyzja o ingerencji w swoje ciało wynikała z kwestii zawodowych, Kubicka jest zadowolona z efektów operacji. Podkreśla również, że w żaden inny sposób nie starała się poprawiać swojego wyglądu.

RadioZET.pl/galastudio.gala.pl/MF