Zamknij

Sandra Kubicka przekłada ślub. "Nie chcę tworzyć koronawirus party"

Patrycja Chudolińska
20.04.2020 16:52
Sandra Kubicka
fot. Instagram/@sandrakubicka

Sandra Kubicka podjęła ważną decyzję w sprawie organizacji ślubu i wesela. W związku z pandemią koronawirusa postanowiła przełożyć uroczystość.

Sandra Kubicka od jakiegoś czasu planuje wyjątkowy ślub i huczne wesele. Uroczystość miała odbyć się latem 2020 roku. Sama zabawa trwałaby aż trzy dni. Wzięliby w niej udział nie tylko bliscy i przyjaciele celebrytki z Polski, ale również ze Stanów Zjednoczonych oraz rodzina jej wybranka, brazylijskiego biznesmena Kaio Alvesa Goncalvesa.

- Aktualnie dogrywamy ostatnie szczegóły, ceremonia odbędzie się w lipcu w Polsce. To będzie najpiękniejsze wydarzenie w naszym życiu, trzy dni zabawy i celebrowania z przyjaciółmi i rodziną. Będziemy mieć jedzenie brazylijskie i polskie - podkreślała modelka jakiś czas temu w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Okazuje się jednak, że plany Sandry musiały ulec zmianie w związku z pandemią koronawirusa. Choć ceremonia zbliżała się wielkimi krokami, para zadecydowała o jej przełożeniu.

Sandra Kubicka przekłada wesele

Sandra Kubicka wraz z narzeczonym zdecydowali o przełożeniu ceremonii.

- Myślę, że wszyscy jesteśmy w tym samym momencie, kiedy już chcemy wrócić (do dawnej rzeczywistości - przyp.red), ale myślmy też o starszych ludziach. Ja w ten sposób myślę o mojej rodzinie, dlatego przekładamy nasze wesele, bo nie ważne co będzie za 3 miesiące, nie chcę nikogo narażać, nie chcę być samolubna, trzeba myśleć odpowiedzialnie teraz, w tych czasach (...) Mój dzień był już zaplanowany od A do Z. Ale to nieważne, to nie ja jestem tutaj ważna. Ważne jest to, że nie chcę narażać ludzi. Moje wesele byłoby jednym wielkim zgrupowaniem z całego świata: ludzie z Brazylii, Stanów Zjednoczonych, Polski, Niemiec. Nie chcę tworzyć koronawirus party, na której ludzie baliby się tańczyć ze sobą, dotykać. Jest to ciężka decyzja, ale myślę, że to bardzo odpowiedzialna decyzja i tak musiało się wydarzyć - wyjaśniła Sandra Kubicka w rozmowie z Plejadą.

Decyzja z pewnością była dla modelki trudna. Trzeba jednak przyznać, że w obecnej sytuacji jest ona jak najbardziej słuszna.

RadioZET.pl/PCh