Zamknij

Sandra Kubicka schudła. Nową figurą pochwaliła się na Instagramie [FOTO]

09.10.2020 09:08
Sandra Kubicka
fot. Viphoto/ East News

Sandra Kubicka w ostatnim czasie znacznie schudła. Celebrytka pochwaliła się metamorfozą na Instagramie. Fani są zachwyceni nowym wyglądem Sandry.

Sandra Kubicka sporo schudła. Gwiazda w ostatnim czasie ostro wzięła się za siebie, wylewając siódme poty na siłowni. Sandra Kubicka opublikowała zdjęcie z siłowni, chwaląc się oczywiście nową figurą. Przy okazji wbiła też szpilę wszystkim celebrytkom, które zamiast ćwiczeń idą na łatwiznę i wybierają operacje plastyczne.

"Kilka miesięcy temu jeszcze tak nie było. Nie trzeba iść od razu pod skalpel. Wystarczy ruszyć leniwe p*psko, dbać o siebie, robić zabiegi pomagające modelować sylwetkę i pamiętać przede wszystkim, że w życiu wszystko zajmuje czas. Wszystko łączy się w jedną całość" - zdradziła Sandra Kubicka.

Zobacz też: Sandra Kubicka ma koronawirusa. Modelka zdradziła, jak się czuje

Sandra Kubicka sporo schudła. Gwiazda pochwaliła się nową figurą [FOTO]

Fani są zachwyceni sylwetką Sandry. "Piękna, piękna i sto razy piękna", "figura sztos. Jesteś idealna", "gratuluję determinacji, Sandra", "co za figura", "cudowna figura" - komplementują wielbiciele Kubickiej.

Sandra Kubicka oprócz tego, że ćwiczy, stara się zdrowo odżywiać. Gwiazda jest też fanką zielonych koktajli, w tym z selera naciowego, który jakiś czas temu zachwalała na swoim Instagramie. Kubicka nie odmawia sobie jednak grzesznych przyjemności, jednak jada je w małych ilościach.

"Niezwykle ważne w tym zawodzie są zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna. Nie można źle się odżywiać, chodzić na siłownię i oczekiwać wymarzonych efektów. Zdrowe odżywianie w połączeniu z regularnymi treningami to podstawa sukcesu. Kiedyś jadłam wszystko, na co miałam ochotę; pizzę, hamburgery czy inne fast foody. Wydawało mi się, że mój metabolizm sobie z tym poradzi. Teraz zdaję sobie sprawę z tego, że to właśnie zdrowa dieta pomaga wyrzeźbić sylwetkę. Staram się jeść wszystko to, na co mam ochotę, jednak w małych ilościach" - mówiła jakiś czas temu Sandra w rozmowie z "Super Expressem".

RadioZEt.pl