Zamknij

Sandra Kubicka skomentowała zdjęcie byłego narzeczenego. Pokazał nową dziewczynę [FOTO]

15.10.2020 19:55
Sandra Kubicka
fot. VIPHOTO/East News

Sandra Kubicka skomentowała zdjęcie byłego narzeczonego. Kaio Alves Goncalves opublikował na swoim profilu na Instagramie pierwszą fotkę z nową dziewczyną. Jak zareagowała jego dawna ukochana?

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves rozstali się w maju. Związek modelki i jej wybranka nie był długi, jednak bardzo intensywny. Para zaczęła się spotykać na początku ubiegłego roku, a już w sierpniu brazylijski biznesmen oświadczył się wybrance. Podczas okresu kwarantanny narzeczeni przebywali razem w Stanach Zjednoczonych. Niestety, ostatecznie okazało się, że mają całkiem inne wizje wspólnego życia.

Sandra zerwała zaręczyny i wróciła do Polski, by odpocząć i skupić się przede wszystkim na karierze. Niedawno Kubicka dowiedziała się, że jej były narzeczony ma nową dziewczynę. Kaio Alves Goncalves opublikował pierwsze zdjęcie z pochodzącą z Polski Wiktorią Gabrysiak, która, podobnie jak Sandra Kubicka, zajmuje się modelingiem.

Zobacz także: Sandra Kubicka schudła. Nową figurą pochwaliła się na Instagramie [FOTO]

Sandra Kubicka skomentowała zdjęcie byłego narzeczonego

Pod opublikowanym zdjęciem natychmiast pojawiła się cała masa komentarzy. Większość internautów porównywała nową dziewczynę Kaio do jego byłej ukochanej.

- Jest ładniejsza i szczuplejsza. Ciałko lepsze od Sandry, a ona mówi, że to jej podróba.

- Myślałam, że to Sandra.

- Podobna do Sandry.

- Z profilu jak Sandra Kubicka! - czytamy w komentarzach.

Sandra Kubicka nie pozostawiła komentarzy internautów bez reakcji. Podkreśliła, że życzy dobrze byłemu narzeczonemu i jego nowej partnerce. Nie chce, by pod zdjęciami Kaio pojawiał się hejt.

- Kochani, błagam Was, dziękuję, że jesteście tacy wierni i oddani, ale dajcie im cieszyć się tym, co mają. Nieważne, kto, jak wygląda, to nie konkurs Miłość jest czymś pięknym. Cieszmy się, że ludzie ją odnajdują i że odnaleźli ją oni. Niech to trwa jak najdłużej. Buziaki dla wszystkich - napisała dojrzale.

Co myślicie o tej odpowiedzi?