Zamknij

Sandra Kubicka szczerze o rozstaniu z narzeczonym. "Mężczyzna nie jest priorytetem"

08.06.2020 14:02
Sandra Kubicka
fot. Instagram/@sandrakubicka

Sandra Kubicka jakiś czas temu rozstała się ze swoim narzeczonym. Modelka wróciła do Polski, podczas gdy jej ukochany Kaio pozostał w Miami. Teraz zdradziła, jak się czuje jako singielka.

Sandra Kubicka to jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Na swoim koncie ma współprace m.in. z magazynami "Glamour", "Maxim" oraz "Cosmopolitan". Wzięła udział także w sesji okładkowej magazynu "Playboy". W mediach zrobiło się o niej głośno po tym, jak wzięła udział w 10. edycji "Taniec z gwiazdami". Choć nie udało jej się wygrać programu, ostatecznie zajęła wysokie 3. miejsce.

W ostatnich miesiącach Sandra Kubicka skupiała się przede wszystkim na życiu prywatnym. W styczniu modelka ogłosiła zaręczyny z Kaio Gonclavesem i zdradziła, że chciałabym założyć rodzinę. Niedawno okazało się jednak, że wizja przyszłości Sandry nie zgadza się z tym, czego oczekuje Kaio. Para rozstała się, a modelka postanowiła wrócić do Polski, podczas gdy jej ukochany pozostał w Miami.

Zobacz także: Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" wraca do Polski

Sandra Kubicka o rozstaniu z Kaio. Zdradziła, czy jest gotowa na nowy związek

Sandra Kubicka w długim wpisie na Instagramie oświadczyła, że wyjeżdża z Miami, jednak w duchu oboje wierzą w to, że rozłąka nie potrwa długo. Teraz okazuje się jednak, że modelce nie doskwiera samotność i w Polsce czuje się szczęśliwsza. Nie planuje obecnie powrotu do związków. Chce skupić się przede wszystkim na sobie i swojej karierze.

- Od momentu, kiedy weszłam do mieszkania, mam uśmiech na twarzy i czuje takie szczere szczęście. Nie tęsknie za Miami w ogóle. Już wyrosłam z życia w Miami, a z Kaio rozstaliśmy się już jakiś czas temu, tylko późno poinformowałam wszystkich, wiec już dawno były łzy i to już przeszło (...) Nie chcę obecnie związków. Całe życie przechodziłam z jednego związku do drugiego. Nigdy nie miałam okazji po prostu być normalną dziewczyną, chodzić na randki i się spotykać. Od razu były poważne związki, więc teraz chcę skupić się na pracy i szczęściu. Mężczyzna nie jest priorytetem w moim życiu - powiedziała w rozmowie z "Plotkiem".

RadioZET.pl/PCh