Zamknij

Sandra Kubicka zakochana. Pokazała romantyczne wideo z Baronem [FOTO]

13.10.2021 12:18
Sandra Kubicka
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Sandra Kubicka i Aleksander Baron nie ukrywają już łączącego ich uczucia. Na profilach społecznościowych zakochanych pojawiły się romantyczne wpisy. Kubicka opublikowała wspólne wideo z ukochanym, na którym można zobaczyć romantyczne momenty z ich związku.

Sandra Kubicka i Baron są zakochani i już nie ukrywają swojego związku. Na Instagramie muzyka i modelki pojawiły się romantyczne wpisy. Kubicka zamieściła wideo, na którym można zobaczyć najbardziej urocze chwile z ich związku. Modelka w obszernym wpisie nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa i zakochana, a Baron daje jej wszystko, czego potrzebuje.

Zobacz też:  Sandra Kubicka szczerze o swojej diecie. Cierpiała na zaburzenia odżywiania

Sandra Kubicka zakochana. Pokazała romantyczne wideo z Baronem [FOTO]

"Wszyscy zdążyli wypowiedzieć się już na temat naszego związku. Gazety, radia, telewizje i „ekspertki” od naszej relacji powiedziały, co chciały. Czas na mój komentarz:
Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak jestem z  @alekbaron i tak - jestem zakochana. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną. Jest również bardzo wrażliwy... dready i muzyka rockowa to wizerunek ale jego delikatne i ciepłe serce to coś czego nie wszyscy maja szansę doświadczyć. Otwiera się dla nielicznych. Dziękuję kochanie, że dałeś mi tę szansę. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę budzić się codziennie obok Ciebie. Pierwszy raz czuję, że jestem w dojrzałym związku, gdzie nie ma żadnej kłótni, zazdrości, rywalizacji. Jest tylko miłość, szacunek i szczerość. Dbamy o siebie i swoje uczucia. Alek dodał mi na nowo pewności siebie, którą ludzie mi odebrali… sprawił, że znów czuję się piękna. Połączyło nas wiele ale głównie wspólna perspektywa na życie. Jesteśmy kompatybilni i to jest dla nas najważniejsze. Przesyłam Wam wszystkim mnóstwo miłości i dobrej energii. Dziękuję naszym bliskim przyjaciołom i rodzinie, że nie dali się sprowokować. Z resztą sobie poradzimy" - napisała Sandra.

Z kolei gwiazdor Afromental zdobył się na nieco bardziej powściągliwy komentarz, niż jego ukochana. Muzyk zamieścił wspólne zdjęcie z Sandrą, które okrasił słowami:

"Tak wygląda szczęście, przyjaźń, radość, pasja, spokój, miłość. Dziękuję, że Jesteś" - napisał muzyk.

W komentarzach nie zabrakło wielu gratulacji dla zakochanych.