Zamknij

Sandra Kubicka zapozowała odważnie w bikini. Pokazała pośladki [FOTO]

07.08.2020 11:04
Sandra Kubicka
fot. Instagram/@sandrakubicka

Sandra Kubicka zachwyciła swoich obserwatorów najnowszym zdjęciem. Piękna modelka zapozowała odważnie w skąpym bikini. Internauci są oczarowani jej obłędną figurą.

Sandra Kubicka to jedna z najpopularniejszych polskich modelek. 25-latka przez większość swojego życia mieszkała w USA, jednak w ostatnim czasie skupia się przede wszystkim na karierze w Polsce. Wzięła udział w wielu kampaniach reklamowych. Była także uczestniczką 10. edycji programu Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Internautów bardzo interesuje także życie prywatne Sandry. Niedawno media obiegła informacja o rozstaniu Kubickiej z jej narzeczonym Kaio Goncalvesem. Modelka wyjechała z USA do Polski, by poukładać swoje życie na nowo. Wszystko wskazuje na to, że jej się udaje. Gwiazda promienieje na najnowszych zdjęciach na Instagramie. Ostatnio wybrała się na krótkie wakacje na greckiej wyspie Mykonos.

Zobacz także: Sandra Kubicka szczerze o rozstaniu z narzeczonym. "Mężczyzna nie jest priorytetem"

Sandra Kubicka w bikini. Fani oczarowani odważną pozą

Sandra Kubicka zachwyciła internautów ostatnimi zdjęciami z wakacji. Z jej twarzy nie znika uśmiech. 25-latka po rozstaniu szybko znalazła nową miłość. Niedawno w relacji na InstaStory opowiadała o swoim tajemniczym wybranku.

- Mogę pierwszy raz iść przez życie z kimś w tym samym tempie i się rozwijać. Zmienił moją perspektywę, sprawia, że uśmiecham się i nareszcie mogę się czuć, że mam 25 lat. Na wszystko jest czas. Nie czuję presji. Wspiera mnie z boku, ceni sobie prywatność - zdradziła Kubicka.

Sandra może liczyć także na wsparcie przyjaciół. To właśnie z nimi spędza tegoroczne wakacje.

- Kocham cię, moja dupcio. Od zawsze na zawsze - dodała w opisie pod ostatnią fotografią.

Podoba wam się?