Zamknij

Sara Boruc pokazała zdjęcia z pierwszych urodzin syna. Mały Noah wzruszył internautów [FOTO]

Maciej Friedrich
05.05.2020 14:29
Sara Boruc pokazała zdjęcia z pierwszych urodzin syna. Mały Noah wzruszył internautów [FOTO]
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Sara Boruc i Artur Boruc rok temu powitali na świecie synka. Z okazji 1. urodzin małego Noah wyprawili mu bajkowe przyjęcie. Sara pochwaliła się nimi w mediach społecznościowych. Uroczy chłopiec podbił serca internautów.

Sara Boruc-Mannei i Artur Boruc to jedna z polskich "power couple". Piosenkarka i blogerka oraz były bramkarz piłkarskiej reprezentacji Polski pobrali się w 2014 roku i stali jednym z najbardziej medialnych małżeństw krajowego show-biznesu. Do niedawna łączyły ich bliskie relacje z Wojciechem Szczęsnym i Mariną Łuczenko-Szczęsną, jednak w mediach pojawiły się informacje o konflikcie polskich WAGs i zerwaniu przyjacielskich stosunków.

W maju 2019 roku Artur i Sara powitali na świecie syna, któremu postanowili nadać oryginalne imię Noah.

- Spełniło się nasze ogromne marzenie – przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku, bez zgiełku szpitala, niepotrzebnego zamętu, bez znieczulenia - pisała wtedy Sara Boruc.

Dokładnie dziś, 5 maja 2020 roku, ukochany syn pary obchodzi 1. urodziny. Z tej okazji rodzice postanowili wyprawić bajkowe przyjęcie. Zdjęciami z wydarzenia Sara Boruc pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Sara Boruc pokazała zdjęcia syna. Noah skończył roczek

Na profilu Sary Boruc na Instagramie pojawiło się zdjęcie małego Noah w urodzinowej czapeczce. Na Instastory celebrytki możemy zobaczyć, że szczęśliwi rodzice wyprawili synowi pierwszy urodzinowy bal.

- Mój aniołek kończy roczek - podpisała fotografię Boruc-Mannei.

Urocze zdjęcie chłopca wzruszyło fanów, którzy zachwycali się maluchem w komentarzach. Nie zabrakło także urodzinowych życzeń.

- Ale cudo. Zdrówka Aniołku ponad wszystko - nspisała Ewa Chodakowska.

- Jaki on jest śliczny - zachwycała się Joanna Przetakiewicz.

My oczywiście także życzymy Noah wszystkiego, co najlepsze.

Zagłosuj

Śledzisz życie polskich celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF