Zamknij

Sara Boruc i Marina są w konflikcie? Jedna z nich komentuje

Sylwia Wamej
15.01.2020 13:47
Sara Boruc
fot. Tricolors/ East News

Sara Boruc i Marina Łuczenko mają ze sobą konflikt? Jakiś czas temu media obiegły informacje, jakoby relacje obu pań poluźniły się, choć jeszcze do niedawna spotykały się razem i publikowały liczne zdjęcia w mediach społecznościowych. Jaka jest prawda? Sara Boruc postanowiła skomentować informacje o rzekomym konflikcie.

Sara Boruc i Marina mają konflikt ze sobą?

Sara Boruc i Marina mają ze sobą konflikt? Do niedawna obie żony piłkarzy lubiły się ze sobą spotykać i publikować wspólne zdjęcia na Instagramie. Wszystko jednak zaczęło się zmieniać i szybko pojawiły się plotki, że Sara i Marina pokłóciły się ze sobą. W rozmowie z Newseria.pl Sara Boruc zdradziła, jaka jest prawda.

Sara Boruc komentuje rzekomy konflikt z Mariną

"Obie mamy swoje bardzo zajęte życie. Ja urodziłam małego, Marina też urodziła rok temu syna i pracowała nad materiałem muzycznym. To jest jak najbardziej zrozumiałe dla ludzi, którzy mają rodzinę, dzieci i pracę, że czasami ciężko się złapać i tak to wygląda. Absolutnie nie ma żadnych złych emocji między nami" - skomentowała Sara Boruc.

Rzeczywiście, Sara Boruc odkąd po raz trzeci została mamą, każdą wolną chwilę poświęca synkowi - małemu Noahowi. Również Marina wydaje się być zaaferowana życiem rodzinnym. Jednak jak się okazuje, między paniami nie ma żadnych niesnasek.

Zagłosuj

Wierzysz w przyjaźń w branży show-biznesu?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Newseria.pl/SW