Zamknij

Sara Boruc jest w ciąży. Kiedy przyjdzie na świat dziecko Artura Boruca?

Redakcja
27.12.2018 11:47
Sara Boruc jest w ciąży. Kiedy przyjdzie na świat dziecko Artura Boruca?
fot. Instagram:@mannei_is_her_name

Sara Boruc, żona Artura Boruca, ponownie zostanie mamą. Radosną nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie. Okazuje się, że do porodu nie zostało dużo czasu. Kiedy na świecie pojawi się kolejne dziecko piłkarza i blogerki?

Sara i Artur Boruc są parą od 2008 roku. W lipcu 2014 roku bramkarz reprezentacji Polski i blogerka modowa wzięli ślub. Owocem ich związku jest córka Amelia, poza nią małżonkowie mają dzieci ze swoich poprzednich związków: Sara córkę Oliwię, Artur syna Aleksandra. Zakochani są aktywni w mediach społecznościowych, fani mogą obserwować nie tylko ich życie zawodowe, ale również prywatne. W tym roku w Wigilię Sara na swoim profilu na Instagramie opublikowała rodzinne zdjęcie w zabawnych świątecznych piżamach. Razem z Arturem i córkami wyglądali na bardzo szczęśliwych. Podpis pod fotografią wyjaśnił powody tak dobrych nastojów.

ZOBACZ: Sara Boruc: co wiemy o polskiej WAG?

Post Sary Boruc
fot. Instagram:@mannei_is_her_name

Artur Boruc ponownie ojcem

Rodzinnym zdjęciem Sara Boruc chciała poinformować fanów o niezwykle radosnym momencie swojego życia. Po raz kolejny zostanie mamą. Jak się okazało, do porodu pozostało niewiele czasu, blogerka jest bowiem już w szóstym miesiącu.

„Już za 3 i pół miesiąca będzie z nami kolejne Cudo. Dzidzia w drodze... Jesteśmy tacy szczęśliwi! Mamy nadzieje ,że Wasze Święta są równie magiczne! Wszystkiego dobrego , KOCHAJCIE się” – napisała pod fotografią.

Dzień później przyszła mama opublikowała kolejne zdjęcie, tym razem pokazując spory ciążowy brzuszek. Fani zachwycali się jej wyglądem i oczywiście składali gratulacje przyszłym rodzicom. 

Sara Boruc
fot. Instagram:@mannei_is_her_name

RadioZET.pl/MF