Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sara Boruc na okładce „Be Active”. Ewa Chodakowska zachwycona

10.10.2018 13:08

Sara Boruc-Mannei została bohaterką najnowszego numeru magazynu „Be Active. Dietetyka i Fitness”. Żona Artura Boruca pojawiła się także na okładce, gdzie pozuje w stroju kąpielowym. Jej figurą zachwycają się nie tylko fani, ale i sama Ewa Chodakowska.

Sara Boruc na okładce „Be Active”. Ewa Chodakowska zachwycona fot. Instagram:@mannei_is_her_name

Sara Boruc to jedna z najaktywniejszych polskich WAG. Żona Artura Boruca jest blogerką, stylistką, a także piosenkarką. Jej debiutancka płyta „LoVe On Your Own” jest już dostępna w sprzedaży. Sara nigdy nie ukrywała również, że ważna jest dla niej dbałość o swoje ciało i zdrowie. W mediach społecznościowych już nieraz zachwycała wspaniałą figurą i doskonale wyrzeźbionym ciałem. Nic więc dziwnego, że została bohaterką najnowszego numeru magazynu „Be Active” poświęconego fitnessowi oraz dietetyce. Na okładce czasopisma pozuje w stroju kąpielowym.

Ewa Chodakowska zachwycona ciałem Sary Boruc

Sara Boruc umieściła zdjęcie okładki na swoim Instagramie. Fani nie kryją zachwytu nad figurą wokalistki. Ona sama w komentarzu do fotografii wyjaśniła, że takie efekty można osiągnąć wyłącznie ciężką pracą.

– Uprzedzam pytania: ciężka praca, bo zdecydowanie ostatni rok był najbardziej intensywnym treningowo okresem w moim życiu.

Zdradziła również, że sama sesja fotograficzna była dla niej dużym wyzwaniem.

– Jestem z siebie dumna, ponieważ w dzień zdjęciowy dostalam ogromnego spazmu mięśnia przy kręgosłupie , który powoduje nieziemski ból i skrzywienie sylwetki-widać to na mojej twarzy.

Jak pisze Sara, swoją formę zawdzięcza między innymi programowi treningowemu Ewy Chodakowskiej. Tymczasem sama Chodakowska nie może wyjść z podziwu nad wyglądem swojej koleżanki. Na swoim Instagramie napisała:

– Długo czekałam na tę okładkę! Moim zdaniem, bez cienia przesady, jedna z najpiękniejszych sylwetek polskiego (i idę o głowę, że nie tylko polskiego) szołbizu... Najpierw śledziłam i zachwycałam się formą... ha! dopiero później poznałam i ku mojej uciesze, dowiedziałam się, że obecna forma, wypracowana jest przy użyciu moich programów treningowych. Sara ŻYJE NA 200% ! Przede wszystkim mama dwójki dzieci... żona, projektantka biżuterii, piosenkarka.. Kochana, wspaniale się na Ciebie patrzy... przemiło się z Tobą rozmawia i cudownie się Ciebie słucha.Gratuluje okładki i nowej płyty. Trzymam kciuki za wielki sukces. Numer w sprzedaży od jutra.

Należy bowiem przypomnieć, że „Be Active” to magazyn Ewy Chodakowskiej. Patrząc jednak na zdjęcie Sary, można być pewnym, że miejsce na okładce zapewnił jej doskonały wygląd, a nie prywatne znajomości.

RadioZET.pl/MF

Oceń