Zamknij

Sara Boruc na okładce „Be Active”. Ewa Chodakowska zachwycona

Redakcja
10.10.2018 13:08
Sara Boruc na okładce „Be Active”. Ewa Chodakowska zachwycona
fot. Instagram:@mannei_is_her_name

Sara Boruc-Mannei została bohaterką najnowszego numeru magazynu „Be Active. Dietetyka i Fitness”. Żona Artura Boruca pojawiła się także na okładce, gdzie pozuje w stroju kąpielowym. Jej figurą zachwycają się nie tylko fani, ale i sama Ewa Chodakowska.

Sara Boruc to jedna z najaktywniejszych polskich WAG. Żona Artura Boruca jest blogerką, stylistką, a także piosenkarką. Jej debiutancka płyta „LoVe On Your Own” jest już dostępna w sprzedaży. Sara nigdy nie ukrywała również, że ważna jest dla niej dbałość o swoje ciało i zdrowie. W mediach społecznościowych już nieraz zachwycała wspaniałą figurą i doskonale wyrzeźbionym ciałem. Nic więc dziwnego, że została bohaterką najnowszego numeru magazynu „Be Active” poświęconego fitnessowi oraz dietetyce. Na okładce czasopisma pozuje w stroju kąpielowym.

Ewa Chodakowska zachwycona ciałem Sary Boruc

Sara Boruc umieściła zdjęcie okładki na swoim Instagramie. Fani nie kryją zachwytu nad figurą wokalistki. Ona sama w komentarzu do fotografii wyjaśniła, że takie efekty można osiągnąć wyłącznie ciężką pracą.

– Uprzedzam pytania: ciężka praca, bo zdecydowanie ostatni rok był najbardziej intensywnym treningowo okresem w moim życiu.

Zdradziła również, że sama sesja fotograficzna była dla niej dużym wyzwaniem.

– Jestem z siebie dumna, ponieważ w dzień zdjęciowy dostalam ogromnego spazmu mięśnia przy kręgosłupie , który powoduje nieziemski ból i skrzywienie sylwetki-widać to na mojej twarzy.

Jak pisze Sara, swoją formę zawdzięcza między innymi programowi treningowemu Ewy Chodakowskiej. Tymczasem sama Chodakowska nie może wyjść z podziwu nad wyglądem swojej koleżanki. Na swoim Instagramie napisała:

– Długo czekałam na tę okładkę! Moim zdaniem, bez cienia przesady, jedna z najpiękniejszych sylwetek polskiego (i idę o głowę, że nie tylko polskiego) szołbizu... Najpierw śledziłam i zachwycałam się formą... ha! dopiero później poznałam i ku mojej uciesze, dowiedziałam się, że obecna forma, wypracowana jest przy użyciu moich programów treningowych. Sara ŻYJE NA 200% ! Przede wszystkim mama dwójki dzieci... żona, projektantka biżuterii, piosenkarka.. Kochana, wspaniale się na Ciebie patrzy... przemiło się z Tobą rozmawia i cudownie się Ciebie słucha.Gratuluje okładki i nowej płyty. Trzymam kciuki za wielki sukces. Numer w sprzedaży od jutra.

Należy bowiem przypomnieć, że „Be Active” to magazyn Ewy Chodakowskiej. Patrząc jednak na zdjęcie Sary, można być pewnym, że miejsce na okładce zapewnił jej doskonały wygląd, a nie prywatne znajomości.

RadioZET.pl/MF