Zamknij

Sara Boruc o Arturze: „Nie jest ogromnym kibicem piłki nożnej”

Redakcja
19.06.2018 12:21
Sara i Artur Boruc
fot. Instagram

Sara Boruc, żona Artura Boruca i była WAG, zdradziła, jak typuje wynik meczu Polska–Senegal. Dodała też krótką wzmiankę na temat swojego męża, która może zaskakiwać wszystkich polskich fanów piłki nożnej i byłego bramkarza kadry narodowej.

Do 2017 roku Artur Boruc był częścią polskiej reprezentacji piłki nożnej, a jego żona Sara cieszyła się popularnością WAG. W związku z mundialem i zbliżającym się pierwszym spotkaniem Polaków blogerka i stylistka została zapytana o to, jak po odejściu Boruca z kadry narodowej wygląda ich zainteresowanie piłką.

To, co powiedziała na temat Artura, niektórzy fani uznać mogą za zaskakujące. Otóż piłkarz, który na pozycji bramkarza w meczach reprezentacji Polski rozegrał rekordową liczbę meczów, średnio interesuje się teraz piłką nożną. Zdradziła, że piłka nie jest u nich tematem numer jeden i dodała, że Artur „nie jest ogromnym kibicem piłki nożnej”. Wydawać się może, że osoba przez długi czas związana z reprezentacją i doskonale rozumiejąca sportową pasję, nadal, mimo rezygnacji z gry w reprezentacji, będzie mocno wspierać kolegów z drużyny.

W wypowiedzi dla agencji Newseria Lifestyle Sara wyjaśniła jednak, że oczywiście i ona i jej mąż – z wiadomych względów – będą kibicować reprezentacji Polski. Jak zaznacza blogerka, wierzy w wygraną Polaków. Wynik meczu Polska–Senegal obstawia na 2:1 – oczywiście dla biało-czerwonych.

RadioZET.pl/Kozaczek/SA