Zamknij

Sara Boruc skrytykowana przez fanów za stylizację: "Wyglądasz jak pani z centralnego"

Sylwia Wamej
31.01.2020 11:45
Sara Boruc
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/East News

Sara Boruc kocha modę i często wybiera stylizacje, które, choć są zgodne z najnowszymi trendami, potrafią dzielić swoich fanów. Tak jest z najnowszym zestawieniem, które podzieliło wielbicieli blogerki. "Wyglądasz jak pani z centralnego" - czytamy w jednym z komentarzy.

Sara Boruc skrytykowana przez fanów za stylizację

Sara Boruc uwielbia modę, a najnowszymi stylizacjami dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie. Widać, że ukochana Artura Boruca podąża za trendami, co niekoniecznie podoba się jej wielbicielom. Tak jest z najnowszą stylizacją. Sara założyła obszerny kożuch, a do niego dobrała kozaki i dopasowane spodnie. Oversizowe okrycie nie do końca spodobało się fanom. Pojawiły się krytyczne komentarze.

"Nie wiem, dlaczego upodobała sobie Pani te zbyt duże ubrania, jakby kryjąc się w nich. Szkoda", Przepraszam bardzo, ale wyglądasz jak Pani z centralnego. Jesteś taka śliczna, a robisz z siebie modną",  - piszą fanki.

Oczywiście mnóstwo fanek Sary broniło jej najnowszej stylizacji. "Jakbym widziała moją mamę, wracającą z bazaru Różyckiego w latach 90. Moda wraca", "uważąm, że to jest jedna z piękniejszych stylizacj Sary, "super, całość mi się podoba, no modelka też niczego sobie"  piszą internautki.

Sara Boruc odrzuciła propozycję "Tańca z gwiazdami"

Sara Boruc, choć bardzo lubi swoją pasję, na pierwszym miejscu jest dla niej rodzina. Blogerka i żona Artura Boruca w maju po raz trzeci została mamą. Gwiazda urodziła syna Noaha. Niedawno pojawiły się plotki, że Sara Boruc wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Sara szybko je zdementowała, tłumacząc:

"Taniec z Gwiazdami" mam codziennie po 17.00. Bo wtedy Noah jest już zmęczony i muzyka i tańce to jedyne, co pozwala mi dotrwać do 19. Nie mogłam przyjąć tej propozycji" - mówiła Sara Boruc.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW