Zamknij

Sarsa pokazała się bez makijażu i rogów. Ledwie można ją poznać

Judyta Wanicka
01.10.2019 13:20
Sarsa
fot. Mateusz Jagielski/East News

Sarsa Markiewicz opublikowała zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu i słynnej fryzury z rogami. Niedawno wokalistka ścięła włosy. Fryzjerska metamorfoza oraz naturalna twarz sprawiły, że wokalistka jest prawie nie do poznania!

Sarsa, a właściwie Marta Markiewicz, jest znana nie tylko ze swoim przebojów, ale także charakterystycznego image'u. Autorka hitu „Zakryj” należy do najbardziej barwnych wokalistek w Polsce. Świadczą o tym nie tylko jej oryginalne stroje i makijaże, ale także fryzura z charakterystycznymi rogami. Sarsa uczyniła z nich swój znak rozpoznawczy. Jakiś czas temu gwiazda zamieniła fikuśne koczki na opaskę z kocimi uszami. Następnym krokiem było radykalne skrócenie włosów. Sarsa pochwaliła się na Instagramie nową, krótszą fryzurą. Przy okazji zdradziła fanom, jak prezentuje się bez makijażu.

Sarsa ścięła włosy i pozuje bez makijażu

Szalona piosenkarka zafundowała swoim obserwatorom na Instagramie dość rzadki widok. Zwykle można ją oglądać w „pełnym rynsztunku” – z mocnym makijażem i wystylizowanymi włosami. Jednak mało kto wie, jak Sarsa wygląda w naturalnym wydaniu. Wokalistka w końcu postanowiła pokazać się fanom w wersji sauté. Zamieściła zdjęcie z Włoch, na którym pozuje w wyraźnie krótszej fryzurze i bez grama makijażu.

Widać, że Sarsa powoli odchodzi od swojego osobliwego wizerunku. Gwiazda niedawno zafundowała sobie kolejną metamorfozę. Na najnowszych zdjęciach widzimy ją już bez słynnych rogów, a pod długich włosach nie ma już śladu. Odmieniona Sarsa bardzo spodobała się fanom. Pod zdjęciami pojawiło się sporo komentarzy, w których fani chwalą nowy wygląd gwiazdy. Podobne reakcje wywołało zdjęcie Sarsy bez makijażu. Piosenkarka jest na nim prawie nie do poznania!

Czy to nasza Sarsa? Jakby kilka lat mniej.

Szacun za to zdjęcie bez make upu.

Nie poznałam! Pięknie wyglądasz w krótkich włosach Sarso.

Naturalna jeszcze piękniejsza – komplementują fani.

Zagłosuj

Podoba ci się Sarsa bez słynnych rogów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw