Zamknij

Sarsa zmieniłą fryzurę, Obcięła włosy i je przefarbowała. Jak teraz wygląda?

Sylwia Wamej
17.01.2020 18:06
Sarsa
fot. Mateusz Jagielski/East News

Sarsa, czyli Marta Markiewicz diametralnie zmieniła fryzurę. Gwiazda, której znakiem rozpoznawczym były charakterystyczne "różki" na czubku głowy obcięła włosy. Postanowiła też je przefarbować. Jak teraz wygląda?

Sarsa przeszła metamorfozę. Obcięła włosy i zmieniła ich kolor

Sarsa, czyli Marta Markiewicz przeszła metamorfozę. Gwiazda kojarzona z blond włosami i charakterystycznymi różkami na czubku głowy przefarbowała włosy i je obcięła. Na najnowszych zdjęciach na Instagramie Sarsa jest nie do poznania. Zresztą Marta Markiewicz, znana wszystkim jako Sarsa już jakiś czas temu pozbyła się charakterystycznych "różków", jednak wciąż była wierna kolorowi blond. Teraz znacznie przyciemniła włosy i trzeba przyznać, że wygląda w nich bardzo dobrze.

Sarsa: W jakich programach wystąpiła gwiazda?

Sarsa to gwiazda, która brała udział w popularnych programach muzycznych, m.in. "Must Be The Music", "X Factor" oraz "The Voice Of Poland", w którym zakwalifikowała się do finału, jednak z powodów zdrowotnych zrezygnowała z dalszego udziału w programie.

Sarsa wydała trzy solowe albumy studyjne: "Zapomnij mi", "Pióropusze" oraz "Zakryj". Pierwszy z nich promowała m.in. singlem "Naucz mnie". Sarsa pisała również utwory dla innych artystów, m.in. dla Ewy Farnej oraz Moniki Lewczuk. Warto podkreślić, że "Zakryj" jest pierwszym albumem, którego Sarsa jest producentem kreatywnym.

"Prowadzę działalność Sarsa Music, w zakresie której, od jakiegoś czasu tworzę i produkuję piosenki dla innych artystów, a także muzykę ilustracyjną do filmów. Również w takiej roli bardzo się spełniam i niezmiernie cieszą mnie sukcesy piosenek, które wyprodukuję dla innych" - mówiła Sarsa w wywiadzie dla Tysol.pl.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Sarsy?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW