Zamknij

Scarlett Johansson jest w ciąży. Wiadomo, jakiej płci będzie dziecko

07.07.2021 09:35
Scarlett Johansson
fot. Invision/Invision/East News

Scarlett Johansson jest w ciąży i spodziewa się swojego pierwszego dziecka z małżeństwa z Colinem Jostem. Jak donoszą amerykańskie media, wiadomo już, jakiej płci jest dziecko.

Scarlett Johansson należy do czołowej światowej ligi aktorskiej, co udowodniła w ostatnich latach, grając w wielu świetnych filmach. Jedną z jej ostatnich kreacji była rola tytułowej "Czarnej Wdowy" w kolejnej produkcji Marvela. Czyżby właśnie zapowiadała się dla niej dłuższa przerwa od pracy? Jak informuje Page Six, aktorka jest w ciąży i już dłużej nie może tego ukrywać.

Zobacz także: Zofia Zborowska nie zaszczepi się przeciw COVID. Ujawniła, dlaczego

Scarlett Johansson jest w ciąży

We wtorek na łamach Page Six ukazał się materiał, z którego wynika, że amerykańska aktorka i jej mąż, Colin Jost, z którym pobrała się w 2020 roku, spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Dla Johansson będzie to już druga pociecha, aktorka ma bowiem córkę z małżeństwa z francuskim dziennikarzem Romainem Dauriakiem. Z doniesień gazety wynika, że na świat przyjdzie chłopiec.

Jak informuje źródło Page Six, aktorka próbowała ukrywać ciążę aż do momentu, kiedy stało się to już prawie niemożliwe. Pierwsza plotki o ciąży pojawiły się w ostatnich tygodniach, kiedy gwiazda nie brała udziału w wydarzeniach promujących "Czarną Wdowę". Biorąc pod uwagę rolę, jaką ma w tej produkcji - zarówno występuje w filmie, jak i jest jego producentem wykonawczym - było zastanawiające, że angażuje się w promocję nie osobiście, a za pośrednictwem telekonferencji, w których pokazuje się od pasa w górę.

Źródło Page Six informuje, że aktorka i jej mąż są bardzo podekscytowani, ale nadal milczą na temat ciąży. Przeciwnie, starają się nie wzbudzać sobą żadnego zainteresowania.

"Scarlett zwykle spędza lato w Amagansett i Montauk. Często można spotkać ją, jak spaceruje z psami po plaży lub pije kawę w kawiarniach. Ale tego lata wydaje się, że celowo stara się nie zwracać na siebie uwagi" - przekonuje informator Page Six. Pozostaje tylko czekać na oficjalne potwierdzenie ciąży przez samą aktorkę.