Zamknij

Scarlett Johansson wyszła za mąż. Gwiazda wzięła ślub po raz trzeci

30.10.2020 09:09
Scarlett Johansson wyszła za mąż. Gwiazda wzięła ślub po raz trzeci
fot. Invision/Invision/East News

Scarlett Johansson wyszła za mąż. Gwiazda i jej ukochany Colin Jost pobrali się po prawie trzech latach związku. To już trzeci ślub Scarlett Johansson.

Scarlett Johansson już po raz trzeci wyszła za mąż. Informację o zamążpójściu gwiazdy przekazała organizacja zajmująca się dostarczaniem posiłków dla seniorów.

"Cieszymy się, że możemy przekazać wiadomość na temat tego, że Scarlett Johansson i Colin Jost pobrali się w miniony weekend podczas intymnej ceremonii w otoczeniu najbliższych, zachowując wszelkie środki ostrożności wynikające z COVID-19 - informuje organizacja Meals on Wheels America pod najnowszym zdjęciem na swoim profilu, zachęcając do finansowego wsparcia.

Zobacz też: Zobacz gwiazdy Hollywood, o których wszyscy zapomnieli

Scarlett Johansson wyszła za mąż. Gwiazda wzięła ślub z Colinem Jostem

"Ich życzeniem ślubnym jest pomoc poprzez wsparcie @mealsonwheelsamerica. Proszę, rozważcie przekazanie darowizny z okazji tak wielkiego wydarzenia w życiu tej szczęśliwej pary" - czytamy.

Według portalu TMZ zakochani powiedzieli sobie "tak" w Palisades w stanie Nowy Jork. Wybrankiem aktorki jest scenarzysta "Saturday Night Light" - Colin Jost. W ubiegłym roku para  zaręczyła się, a Scarlett przyjęła od Colina warty półtora miliona złotych pierścionek zaręczynowy.

Piękna Scarlett Johansson ma na swoim koncie liczne relacje z najprzystojniejszymi mężczyznami Hollywood. Gwiazda spotykała się z m.in. Jaredem Leto oraz Joshem Hartnettem. Była w związkach małżeńskich z Ryanem Reynoldsem oraz Romainem Dauriacem.

RadioZet.pl