Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Scarlett Johansson zmieniła kolor włosów. Już nie jest blondynką

24.04.2018 15:29

Scarlett Johansson od dawna była wierna blondowi. Teraz zdecydowała się na zmianę koloru włosów i fryzury. Nowy wizerunek zaprezentowała na premierze filmu „Avengers: Wojna bez granic”.

Scarlett Johansson fot. fot. 1:Matt Baron/REX; fot. 2: Gilbert Flores /Broadimage; głowna fot.: AFP/EAST NEWSEAST NEWS

Scarlett Johansson na premierze filmu „Avengers: Wojna bez granic” skupiła na sobie uwagę fotografów. Nie dość, że pojawiła się ze swoim nowym partnerem, to jeszcze zaprezentowała się w całkiem nowym kolorze włosów. Gwiazda przyzwyczaiła fanów do blondu, choć często zmieniała długość kosmyków. Ostatnio lubowała się w krótkich cięciach i decydując się na zmianę koloru, pozostała przy tym. Jak wam się podoba nowy wygląd Scarlett?

sc
22

Poza zmianą fryzury i koloru włosów w życiu Scarlett Johansson wiele ostatnio się dzieje — zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Gwiazda gra w nowej produkcji Netflixa, a teraz zajęta jest promocją „Avengersów”, których światowa premiera odbyła się 23 kwietnia. To właśnie na tej premierze zdecydowała się po raz pierwszy oficjalnie pojawić ze swoim nowym partnerem — komikiem Colinem Jostem.

O ich związku media plotkowały jeszcze wiosną ubiegłego roku, choć Johansson nadal była żoną Romaina Dauriaca. Widać, że traktują swój związek poważnie i nie zamierzają dłużej go ukrywać.

RadioZET.pl/SA

Oceń