Zamknij

Scarlett Johansson zmieniła kolor włosów. Już nie jest blondynką

Redakcja
24.04.2018 15:29
Scarlett Johansson
fot. 1:Matt Baron/REX; 2: Gilbert Flores /Broadimage; głowna : AFP/EAST NEWSEAST NEWS

Scarlett Johansson od dawna była wierna blondowi. Teraz zdecydowała się na zmianę koloru włosów i fryzury. Nowy wizerunek zaprezentowała na premierze filmu „Avengers: Wojna bez granic”.

Scarlett Johansson na premierze filmu „Avengers: Wojna bez granic” skupiła na sobie uwagę fotografów. Nie dość, że pojawiła się ze swoim nowym partnerem, to jeszcze zaprezentowała się w całkiem nowym kolorze włosów. Gwiazda przyzwyczaiła fanów do blondu, choć często zmieniała długość kosmyków. Ostatnio lubowała się w krótkich cięciach i decydując się na zmianę koloru, pozostała przy tym. Jak wam się podoba nowy wygląd Scarlett?

sc
22

Poza zmianą fryzury i koloru włosów w życiu Scarlett Johansson wiele ostatnio się dzieje — zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Gwiazda gra w nowej produkcji Netflixa, a teraz zajęta jest promocją „Avengersów”, których światowa premiera odbyła się 23 kwietnia. To właśnie na tej premierze zdecydowała się po raz pierwszy oficjalnie pojawić ze swoim nowym partnerem — komikiem Colinem Jostem.

O ich związku media plotkowały jeszcze wiosną ubiegłego roku, choć Johansson nadal była żoną Romaina Dauriaca. Widać, że traktują swój związek poważnie i nie zamierzają dłużej go ukrywać.

RadioZET.pl/SA