Zamknij

Sean Penn rozwodzi się po roku małżeństwa. To już trzeci rozwód aktora

16.10.2021 14:49
Sean Penn rozwodzi się
fot. Rex Features/East News

Sean Penn i Leila George rozwodzą się. Dla 61-letniego gwiazdora to już trzecie nieudane małżeństwo. Wcześniej aktor żonaty był z Robin Wright oraz Madonną.

Sean Penn i 29-letnia Leila George biorą rozwód. Dla 61-letniego aktora to już trzecie nieudane małżeństwo. Wcześniej wybrankami jego serca była aktora Robin Wright oraz gwiazda, której przedstawiać nikomu nie trzeba - Madonna.

Sean Penn rozwodzi się po roku małżeństwa. To już trzeci rozwód aktora

Według zagranicznych mediów to 29-letnia ukochana aktora wniosła pozew o rozwód. Gwiazda pojawiła się w sądzie w ten piątek. Warto jednak dodać, że na ten moment żadna ze stron nie skomentowała medialnych doniesień. Nie wiadomo też, dlaczego ich małżeństwo rozpadło się.

Leila George i Sean Penn spotykali się ze sobą od 2016 roku. Uroczystość ślubną para wzięła w czasie pandemii, w wakacje 2020 roku.

"To był covidowy ślub. Urzędnik połączył się z nami na Zoomie, wszystko działo się w naszym domu. Była jeszcze dwójka moich dzieci, a także jej brat" - mówił aktor w programie "Late Night with Seth Mevers".

Już od dawna plotkowano o tym, że związek tych dwojga jest bardzo burzliwy. Media donosiły, że młoda małżonka Penna miała od niego odejść, a aktor robił wszystko, aby ją odzyskać.

Sean Penn jest ojcem dwójki dzieci, które są owocem małżeństwa z Robin Wright: córki Dylan Frances oraz syna Hoppera Jacka.