Zamknij

Sean Penn wziął ślub w tajemnicy. Jego partnerka jest młodsza od niego o 32 lata

03.08.2020 17:15
Sean Penn
fot. Bens, Deca/ East News

Sean Penn wziął trzeci ślub. Gwiazdor w tajemnicy poślubił młodszą o 32 lata ukochaną - Leilę George. O tym, że para pobrała się, poinformowała przyjaciółka aktora Irena Medavoy, gratulując parze na Instagramie.

Sean Penn wziął ślub w tajemnicy z młodszą o 32 lata Leilą Goerge

Sean Penn po raz kolejny ożenił się. 59-letni gwiazdor wziął ślub w tajemnicy z młodszą o 32 lata Leilą George, z którą związał się w 2016 roku. O tym, że para pobrała się, poinformowała przyjaciółka aktora - Irena Medavoy, która złożyła życzenia i gratulacje młodej parze na Instagramie,

59-letni aktor i jego dużo młodsza ukochana pobrali się podczas sekretnej ceremonii w Los Angeles, na której byli obecni jedynie najbliżsi przyjaciele oraz rodzina. Być może Leila George to wreszcie ta jedyna. Wszak nie bez powodu mówi się, że Sean Penn jest hollywoodzkim playboyem. Aktor na swoim koncie ma małżeństwa z Madonną i Robin Wright, a także wiele romansów czy związków, m.in. ze Scarlett Johansson, Charlize Theron czy Petrą Nemocovą.

Leila George: Kim jest ukochana 59-letniego aktora?

Leila George, nowa ukochana aktora, urodziła się w 1992 roku w Sydney. Jest córką weterynarza Vincenta D'Onofrio i aktorki - Grety Scacchi. Leila studiowała aktorstwo zarówno w Australii, jak i w Nowym Jorku. Widzowie mogą ją kojarzyć m.in. produkcji "Zabójcze maszyny".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl